Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tipusu szor a kevesbe...

Milyen tipusu szor a kevesbe problemas?

Figyelt kérdés

Ideigleneskedni szeretnek egy alapitvanynak, de mivel kicsit allergias vagyok es felek hogy minden csupa macska szor lesz, arra vagyok kivancsi van-e olyan szor szin\tipus ami kevesbe hullik es ami kevesbe latvanyos egy kis lakasba?


koszonom


2011. máj. 18. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Meglepő de állítólag a hosszú. Bár érdemes naponta kefélni állítólag könnyebb felszedni ha vedlik, mert nem tapad annyira oda a cuccokhoz. Csak gombóccá kell pödörni és már jön is le.

Nekem rövidszőrűm van és tény ami tény nem tudom leszedni a fotelekről meg a székek huzatjáról. Veszek maqjd olyan ragadós görgős izét, hátha azzal, mert még a porszívó se szedi le teljesen

2011. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
OFF: elsőnek javaslom: vizes gumikesztyűvel simogasd a kárpitot. Meg fogsz lepődni, milyen könnyen össze lehet söpörni a szőrt.
2011. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszi megpróbálom :D De jó lenne, mindjárt, aztán írom h sikerült-e
2011. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Óte jó ég! Gyönyörű lett, köszönöm a tippet :O Egy szék pipa, akkor már csak a többi van hátra :D
2011. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Az úttörő ahol tud, segít" :))
2011. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem a macska szőre okoz allergiát, hanem a nyálában lévő anyag, ami mosdáskor a szőrére kerül. Én is allergiás vagyok, és amikor örökbe akartam fogadni egy cicut, azt mondták, inkább kislányt válasszak, mert a kandúrok nyálában több ez az anyag (ha ivartalanított, akkor egy kicsivel jobb a helyzet).

2011. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, alapitvanyon keresztul van a cica tehat mindenkeppen ivartalanitva kerul mar hozzam, de akkor jelzem majd hogy ha lehet akkor inkabb nosteny.

Ezt az allergia dolgot mar en is hallottam de nekem ugy tunik meg is a szor az ami irritalja az orrom bar lehet tevedek, mindenestre mivel kicsit tisztasag manias vagyok amugyis sokat fogok takaritani mert nem szeretnem ha minden szorben uszna. A feher szor jobban meglatszik a butorokon? Melyik szin az amelyik kevesbe latvanyos?

2011. máj. 19. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, a szőr irritál, mert rákerül a nyála. Egyébként meg lehet szokni, 8 hónapja van nálam a cica, és az első hónap után már nem is érzem. Csak a karmolások dagadnak fel :S

Színben... hát nem is tudom... Az én cicám cirmos, a hasa meg a mellkasa pedig fehér. Csak fehér szőrt még nem találtam a lakásban, cirmosat annál többet :D

2011. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod, van egy mondás: a fehér kosz a sötét színű dolgokhoz tapad, a fekete kosz meg a világosakhoz. Na ez a szőrre is igaz, de amúgy nekem fekete-fehér cicám van és sztem a fehér jobban látszik- mjuk fekete és terrakotta kárpitjaink vannak, de pl a fehér ágyneműn látszik a fekete is, de a fehér zavaróbb sztem
2011. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!