Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma érkezik meg hozzánk életünk...

Ma érkezik meg hozzánk életünk első kölyökcicusa. Mire számítsunk az első napokban, hogy viselkedjünk vele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nagyon kicsi akkor óvatosan de mindenféleképpen kezdjétek el már az első naptól nevelni!!! Pl ne az legyen h szétkarmolja a pulcsid te meg "jaaaj de cuki hagyjuk még had játsszon" mert akkor ezt szokja meg és mindent tönkretesz. És azt se hagyd hogy titeket bántson! Remélem segítettem :)
2011. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szoktassátok a macskaalomhoz azonnal.
2011. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14 hetes a kicsike, eleve lakásban született, szóval ott azért már valamennyire megtanulta talán mit szabad, mit nem.
2011. júl. 18. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Avatott macskásként leírom a tapasztalatokat =)


Legyen alom, alomtál. Ahogy megérkezik, vigyétek az alomhoz, első 2 kis lábát megkell fogni, és lágyan kapartatni vele az almot.


Legyen kaparófátok. Mutassátok meg neki, első 2 kis lábát fel a fára, (+ a kaparófára rakhattok pár csepp macskamentát), megóvva így a bútorokat.


Ajánlott venni riasztót is. A get off termékcsaládot ajánlom. Teljesen veszélytelen az állatra nézve, de erős citrusos illatával a cicákat elriasztja a befújt területről (ha esetleg a kicsi kezdetekben bútorlábat tépne, vagy csak olyan helyre megy, ahova nem akarjátok)


Legyen külön vizes, eledeles tálkája, ezek egy helyen legyenek, viszont ne közel az alomtálcához.


Ezen kívül minden adott, lehet szeretgetni =)

2011. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó, akkor ezek szerint jók vagyunk, mert minden ilyesmink van, csak a Get Off-fal vagyunk úgy, hogy majd akkor veszünk, amikor úgy érezzük, hogy rosszalkodna. Reméljük, nem lesz rá szükség. :)
2011. júl. 18. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:

=)


Örülök, hogy segíthettem. Amúgy riasztóból csak Get Offot! mer van Panzi vagy panczi is, nemtom hogy írják. Az katasztrófa, azt imádják a macskák. Én egyszer befújtam vele a kanapét, 5 perc múlva mind a 4 azon a ponton volt egy kupacon :D

2011. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!