Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet h én imádom a macskámat, egy bűn rossz kis maffiózó, de imádom. Olyan büszke vok rá, h nem is igaz. Amióta megvan- 8 hónapos ebből 7 hónapja nálam van- megismertem egy újféle szeretetet. Más mint a szerelem, más mint ahogy a szüleimet szeretem, más mint ahogy a tesóimat. Egy fura dagadozó szeretet, és MINDENT megbocsájtok neki, sőt igazából nem is haragszom rá igazán, pedig a kedvenc cipőmet is szétszedte. Olyan mély szeretet ez, hogy bemennék érte ha égne a ház, hajnali 4kor addig hívogatnám az orvosokat amíg valaki ki nem jönne hozzá, ha beteg lenne, ha nem jönne elmennék a házához és addig kopognék, amíg be nem engedne. Bárhová is vet az élet, egy BIZTOS! Ő jön velem, akármennyibe kerül, és akármekkora macera.

Azt hiszem ez a szülői szeretet, és tudom, h jobban szeretem mint egyesek a saját gyerekeiket. Sokszor puszilgatom, és csak úgy szétvet a büszkeség, mert jobban véd mint egy sztár kapus, minden labda után vetődik, és el is kapja :D

Ti is éreztek ilyet a macskátok iránt?


2011. máj. 24. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyáimmal vagyok így!..:) Imádom őket, nálam nőttek fel és egyszerűen olyan hűség, odaadás és szeretet van bennük, hogy sok ember megirigyelhetné. Bennük még sosem kellett csalódnom az évek során. Az állatok mindig őszinték, sosem vágnak át, azt mutatják amit valóban éreznek.
2011. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, h nemcsak én imádom ennyire az állatomat :D
2011. máj. 24. 19:51
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen így érzek/érezem minden egyes állatom iránt. <3 Mást nem igazán tudok írni. :)
2011. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép érzés amit felfedeztél. Nekem 9 van jelenleg, mondanom sem kell, állandóan befogadtam őket. Plusz még 3-at az utcából, kóborok voltak, rendbehozott, meggyógyított, ivartalanított, szelíd cicák lettek.Szomszédban anyukám fogadta be őket, de az én 9-emhez is átjárnak bandázni. Mind imádom, és én haldoklom lelkileg, ha betegek például.

Tejesen normális. Jobban azért lehet őket szeretni mint az embereket, mert ők sosem bántanak meg, nem csalódunk bennük, és tényleg önzetlenül szeretnek, tényleg nem a kajáért!

2011. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy teljesen normális vagy mind dilisek vagyunk! :) Azért néha legyél vele szigorú mert utána nem fogsz vele bírni. :)
2011. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek a cicám iránt.Ő az első macskám,imádom...Van,hogy csak nézem,ahogy alszik és totál elérzékenyülök...Mindent megengedek neki,mellettem alszik.Mindent megtennék érte. Kutyámat is hasonlóképpen szeretem,csak ő a kertben van :D
2011. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen megfogalmaztad ezt az érzést.

Én is ezt érzem, de nem tudtam volna így szavakba önteni. :)

2011. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hú de sokan vagyunk! :D

Néha vagyok vele szigorú is, de nem haragszom akkor sem, csak nehogy a fejemre nőjön :D

Akkor mindenkinek jó babusgatást és egészséges, hosszú életű állatokat kívánok!!!

2011. máj. 24. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük szépen!!!
2011. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Köszi, viszont kívánom!:)
2011. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!