Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskámnak?

Mi lehet a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves kandúr(kinti-benti)macskám aki az elmúlt 1-2 hétben folyamatosan hány és hasmenése van. Nagyon lefogyott és legyengült. Már a lépcsőn se tud feljönni. Étvágya van csak hát 1 órán belül kijön belőle. Folyamatosan viszem az állatorvoshoz de ő sem tudja mi lehet vele. Infúziót meg sok-sok erősítő szurit kap. De nem igazán javul az állapota. Aki találkozott már ilyen problémával v. akinek van valamilyen jó tippje az ossza meg velem, mert nagyon izgulok a macskámért.
2011. máj. 24. 23:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Úgy vélem maradt Tigriskének (a macskámnak) még 2 élete a 9ből. Az egyiket most felhasználja.

Szerintem túléli az estét. Szívós egy macsek.

2011. máj. 26. 00:54
 12/16 anonim ***** válasza:
Szorítunk!!!!
2011. máj. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2011. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én is remélem jobban a cicus:)
2011. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem egy cicával többször van ez, most kettővel is ez volt. Baci vagy vírus mindengy! Antibiotikumot tilos az ilyen cicának szájon át adni, mert a bélflóráját annyira tönkrevágja, hogy aztán már azért hány, és fosik...nem az eredeti baj miatt.

Naszóval mi is szenvedtünk vele sokáig, és az amoxicillin szuri vált be...tökéletesen!!!!!

Bélflórának, és energia pótlásnak meg a Canicur PRO paszta!!! Szólj az állatorvosnak, adja ezt, és az amoxicillint combizomba!!!!

Kajának pedig csakis diétás táp, royal canin intestinal!!! és rizs, és csirkehús zsír nélkül...ez jött be nekünk!Diéta! Poci kímélés!

És hidd el hetekig próbálkozott a mi állatorvosunk is, ez vált így együtt be!!!

2011. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

2 napja semmi erő nincs benne, meg se moccan. Múltkor kicsit megijedtem de szerencsére már 2 éjszakát is kibírt. Folyamatosan kapja az infúziót, antibiotikumot stb. Mi itthon annyit teszünk vele hogy szájába adjuk neki a proteint, a normolytos vizet, kis normafloret és egy kis vetrimoxint. Egy nagyon minimális javulás van csak(néha fel akar állni, ráharap az injekcióra, szaporábban veszi a levegőt, néha liheg). Amíg él reménykedünk.

A macsek doktora csak hétfőn lesz megint így legközelebb csak akkor fogja megkapni a következő "adagját" és majd megkérdezem ezt a amoxicillint.

2011. máj. 27. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!