Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam kiscicám az...

Hogy szoktassam kiscicám az ágyában alvásra?

Figyelt kérdés
sziámi cicusom automatikusan ha fekszünk le a nyakamhoz megy és ott alszik,persze ezzel nem lenne gond csak 4órakkor felkel és összevissza karmol. mit lehet tenni? vettem neki külön kis ágyacskát...
2011. máj. 27. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A macskák ott alszanak, ahol kedük tartja, sehol máshol :) Ha zavar zárd ki, nekem két hetembe telt mire leszoktattam h ne mászkáljon a fejemen. Fogj egy csörgős újság papírt csavard össze és ha rádmászik suhintsd meg, nem kell megütni, a hangja is elég. Én két hétig az újsággal aludtam, eztán megunta a szekálásomat, sok sikert! De arra nem fogod rávenni h a "helyén" aludjon, mert ő azt hiszi h minden az ő helye, és jófej h megtűr téged az EGYIK ágyában XD
2011. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!