Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam be kinti házi...

Hogy szoktassam be kinti házi kiscicám?

Figyelt kérdés
Nyolcadik emeletről van szó.És mamáméktól jött szobatisztán
2010. febr. 25. 18:29
1 2
 1/11 Kankalin ***** válasza:
5%
ültess neki 3-4 jó magas fát...
2010. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces!
2010. febr. 25. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Beviszed és kész. Nyugis alvóhely, félreeső helyen cicawc de tudjon róla, víz, kaja is tudja hol van és ennyi.
2010. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a problémát, kinti cicát nevelek át éppen bentivé. Ő nagyon nem akarja, bár szeret bent lenni-de kint annál inkább. Csak féltem. Szerintem szoktasd pórázhoz, és legyen legalább két időpont naponta, amit várhat, hogy akkor kiviszed.Nagyon lassan fog hozzászokni, mert kint ugye rengeteg kaland várja.
2010. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

A szóbanforgó kiscica mamáméknál fog megszületni május-június környékén,de nem szeretném,hogy meglepetés érjen!

2010. febr. 26. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:
figy:ha berendezed a szobádban egy kis sarkot ahol tud bújócskázni magával és arra felé legyen az ágya a wcje a kaja az innivaló és akk tudni fogja hogy tud ott játszani is és élni is
2010. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vidd be, és szeretgesd. Macskafészket csinálj, kaja, víz, kosár, homokláda
2010. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen vidd be.. eleinte sokat foglalkozz vele,(meg persze utánna is) de a legelején Főleg!Meg az elején a nap akár felét is töltse kinn.(megszokás) hagyd h felfedezze a lakást, és ahogy előttem is írták legyen megszokott időpont amikor kiviszed.. lehet hogy wc- zni is akkor fog inkább. de legyen alom.
2010. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Remélem semmit nem rontok majd el!

2010. márc. 21. 17:29
 10/11 anonim ***** válasza:

nem értem

honnan tudod hogy szobatistalesz

ha most fog megszületni

Nyolcadik emeletről van szó.És mamáméktól jött szobatisztán :)

be viszed,minél kissebbkorába,és megszokja:D

2010. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!