Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vegyek a cicámnak "kistestvért"?

Vegyek a cicámnak "kistestvért"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt három cicám,az egyik 8,a másik 4 a harmadik pedig egy éves. Sajnos a 4 éves betegségben elpusztult,a 8 pedig eltűnt.Az egy évesesem epdig rettentően keresi őket,Ha leűlünk valahova nekünk támaszkodva lefekszik(mert így szokott a másik cicákkal együtt aludni). Mit tanácsoltok?vegyek mellé egy kiscicát akivel el lesz? Előre is köszi!
2011. máj. 28. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél. Szegény most nagyon magányos. :(
2011. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp!!

nemjó ha egyedül van, olyan vegyél ami még tényleg egészen kicsi, akkor szerintem jobban "összebarátkoznak" mivel a macskának hatalmas anyai szeretete van...

2011. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! Sajnálom a cicáidat :(

Szerintem, ha az 1 éves más cicákhoz hozzá volt szokva, akkor nyugodtan szerezz mellé egy új cicát, biztos jobban lesz tőle. Nekünk ez bonyolultabb volt mert a mi cicánk nem volt hozzászokva más állatokhoz, és ő nem tudta "elfogadni" :S De ha nálatok eddig is így ment, akkor ez segít rajta :)

2011. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy segíteni fog rajta!

Sajnos én is így jártam, a 2 éves kandúromnak elütötték a tárát, akivel mindig együtt volt, egy kosárban aludtak, mindent együtt csináltak.

annyira megviselte őt a másik hiánya, hogy napokig nem evett semmit.

Próbáltuk még többet babusgatni meg minden, de még így is nyilvánvaló volt a másik cica hiánya.

Másfél hete hoztunk egy kislány cicát, újra teljes a boldogság!

Ráadásul az új jövevény nemcsak a nagy cicámat nyűgözte le, hanem az egész családot, beleértve a kutyát is:)

2011. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkép veszek akkor neki egy társat. Rettentő rossz ilyen szomorúnak látni szegénykémet. :(
2011. máj. 28. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, mit érzel,mert én is átéltem és most úgy érzem, minden rendben van, anyáskodik (azaz apáskodik) a kicsi felett, sokat játszik vele, de sokkal óvatosabban, mint az egykori nagy cicával és boldogan jön be és marad is bent, mert élvezi a kiscica társaságát.

Régebben hol kiment, hol bejött, annyira látszott, hogy nem találja a helyét:(

2011. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egyet menhelyről, lesz a cicádnak batrátja, és megmentesz két életet :) Sok sikert az új cicához!
2011. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!