Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire változik meg a...

Mennyire változik meg a macska viselkedése ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Most szeretném ivartalanítani az 1 éves lány cicámat, elég érzékeny,hisztis cicus. Mennyire viselné vajon meg a műtét?És hány nap alatt gyógyul meg?
2011. máj. 30. 15:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ha megnézed a videót, elég durva :S


Amúgy kiderült, hogy vemhes a cica. Azt mondta az orvosa. Ez lenne az első alom neki. Szerintetek?

2011. máj. 31. 18:34
 12/17 anonim ***** válasza:

Na bumm, nem sikerült időben elkapni a problémát :D

Hát, azt hiszem még ilyenkor is lehet kérni a műtétet, szerintem nem kell több árva cica erre a világra, másfelől már vannak, szóval valamilyen szinten ez is gyilkosság lenne...nem tudom, ez is az abortusz kérdés :D

2011. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Megnéztem én is egy ivartalanítás műtétet.

Én azt láttam, hogy a doki nagyon is ura volt a helyzetnek és tudja, hogy mit csinál.

Persze, semmilyen műtét nem felemelő, nem vicces és nem is veszélytelen, de nem lesz baj, hidd el, tudják, mit csinálnak, nem lesz baj!



Sokan azt mondják, hogy még így vemhesen is lehet ivartalanítani és most biztosan kapok is hideget, meleget de én azt mondom, hogy ha a kicsiket becsülettel fel tudod nevelni és gondos gazdikat keresni nekik, bevállalva, hogy nem "kel" el mind, akkor magad gondoskodsz róla-akkor én megvárnám, míg megszületnek és 6 hetesen ivartalaníttatnám az anyjukat.

De ha nyűg lenne, akkor semmiképp.

2011. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Semmiképp sem nyűg, 5 cicánk van, ebből 3 befogadott, akit az utcáról szedtem be, mert vki kidobta őket :@ de utálom az olyan embereket akik kilöknek az utcára ilyen ártatlan kis csöppségeket. De 2-nek már lenne gazdája. uuh.. most kicsit sok macsekot kellene ivartalanítanom. Mennyi a műtét amúgy? Mert ezt még nem kérdeztem a dokitól. Az 5 macskából 3 kölyök még, olyan 3-4 hónaposak lehetnek, van egy öreg cicánk, az ivartalanított, de őt átvállaltuk egy ismerőstől, meg az egy éves vemhes cica.
2011. máj. 31. 21:32
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiú 5-10 lány 9-15 ezer hely függő, de ha több macskát viszel kérhetsz kedvezményt, ha ügyesen csinálod, kapsz is :D
2011. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, és ha vidéken laksz, olcsóbb is, én 8-ra emlékszem:)

Ha nagyvárosban laksz, nézz szét az interneten, mert elég nagy eltérések lehetnek!

Ja és ez a kedvezmény dolog nagyon jó ötlet!

2011. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán lakok, itt 3 állatkórház van. Én magán helyre hordom, mert z állatkórházba bunkók az orvosok, a másik 2 hely az ilyen magán vállalkozás. Az Elite állatklinikára járunk, ott nagyon jó, kedves a doki, és nem is olyan drága, pl. egy sima vizsgálat 3800 Ft.
2011. jún. 1. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!