Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ellenesek, figyelem!...

Macska ellenesek, figyelem! Mit nem lehet szeretni egy macskában?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 16:09
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
68%
én nem tudom nem szeretni a macskat:) egyébként a veszettségen kívül csak egy betegsége van amit átragaszt az emberre az is csak akkor kapja el ha túrkál a macskaxarban és ha terhes mivel a magzatot károsítja... viszont ha az ember már egyszert találkozott a bacival ez egy életre szóló védőoltás... nem lehet nem szeretni a cicát:) kivéve ha párzás van... nyávogás és bűz... hujjujj:)
2009. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
A macskákon sok mindent lehet szeretni, aki azt gondolja, hogy koszosak és büdösek az valószínűleg még csak beteg, kóbor macskát látott életében. Undorítónak sem undorítóak, mert mindig mossák magukat. És itt valaki csak azért mondott ilyeneket a macskákra, mert nem is tudja miért nem szereti őket.
2009. márc. 17. 17:26
 13/39 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok macska fanatikus,kutyus ,cica,madár,hal..minden megfordult már nálunk,szereztem az állatokat:-) VISZONT a macskára mindent lehet mondani,csak azt nem,hogy mocskos,nagyon tsizta állat.Akinek volt már macskája az tudja,hogy a napi program kb 50%át a mosakodás teszi ki
2009. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
80%
Én nem értem mit nem szeretnek a macskákban az emberek. Aranyosak, bújósak, dorombolósak, ha szomorú vagyok mindig odajön és felvidít, meg ahogy néz azokkal a nagy szemekkel, egyszerűen nem lehet nemszeretni:) Az meg hogy nem hallgat senkire, mert önfejű... hát pont olyan mint mi emberek.
2009. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
64%

Azt bírom, amikor feltesznek itt egy olyan kérdést, h: Mit NEM szerettek egy macskában?, ráadásul a kérdés így kezdődik: Macska ellenesek, figyelem!, erre idejön írkálni a sok hülye macskabarát (akiket ebben a kérdésben senki nem kérdezett!!) és beszólogat mindenféle baromságot, meg lepontozza azokat, akik érvekkel alátámasztva leírják, h mit nem szeretnek a macskákban.

Toxoplazmózist terjesztenek, nem csak a sz*rral, hanem a nyálukkal is, amit magukra kennek, te meg lesimogatod róluk.

2009. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
63%
Ja és idejárnak hugyozni a bejárati ajtónk elé. Undorító.
2009. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
71%
első vagyok.nem tudom miért kell lepontozni,egy szóval se mondtam semmi rosszat a macskákra,pedig nem tartozik a kedvenc állataim közé.a kérdésre válaszoltam,és szerintem normálisan.persze a macskaimádókat,akok nem a kérdésre válaszoltak,azokat felfele kell pontozni,mi?
2009. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam, de szeretem a macskákat.
2009. márc. 17. 18:16
 19/39 A kérdező kommentje:
Lécci ne veszekedés legyen ebből a kérdésből. a macska ellenesek véleményét kértem, és gondoltam a hasonló válaszokra...
2009. márc. 17. 18:17
 20/39 anonim ***** válasza:
66%

Én nem mondom, hogy utálom őket, de nem szeretem egyiket sem. A szemükben ott van az a sunyiság, rosszindulat, hízelgés.. Persze nem utasítom el az ismerőseim macskáját, főleg mikor picik nagyon édesek! Egyszer nekem is volt egy macskám, ő lopott folyton, karmolt, vad volt.. El is vittük innen. Lehet azért nem vagyok oda értük, mert így maradt bennem, de szinte félek tőlük mikor rám néznek a sunyi szemeikkel, semmiképp nem kéne macska! Attól függelten imádom az állatokat! Csak én kutyaimádó vagyok, és én is emellett a mondásnál vagyok:

"A kutya családtag, a macska vendég a háznál.."

2009. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!