Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ellenesek, figyelem!...

Macska ellenesek, figyelem! Mit nem lehet szeretni egy macskában?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 16:09
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
88%
én kertesházban lakok, itt nem nagyon kell a kutyát sétáltatni:D nagyon szeretem a kutyánkat (annak ellenére h 1x már megharapott). de nekem akkor is a macskáim a kedvenceim. imádom őket!
2009. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem azt h az emberek miért hasonlítják össze a macsakákat a kutyákkal. Teljesen más természete van a 2 állatnak. Szeretem mind a 2t de a kutya talán annyival áll a macska alatt mert neki szüksége van az emberre h "életben maradjon",de a macska mivel ragadozó nem szorul mindenképpen az emberre.
2009. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
85%
Én az állatokat szeretem van egy cicám aki egyáltalán nem sunyi és tisztább mint sok ember .Tisztelem mások véleményét,de azt nem értem miért kell például a kutyát jobbnak feltüntettni a hugomnak kutyája van és ő is elég öntörvényü és azt is észre vettük hogy bosszúálló is.Szeretjük őket és nem azért mert hízelegnek nekem a macskám családtag és így is viszonyulunk hozzá.Ami a lustaságot illeti aki napi 8-10órát dolgozik az nem tudja megoldani a kutyasétáltatást ez csak kínzás lenne a kutyának
2009. márc. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Álltálában azok akik nem szeretik a macskát azok a rossz tapasztalataik miatt vagy az elterjedő alltalanos rossz véleménybefolyása miatt.Rossz tapasztalatot gyerekkorban lehet szerezni, és a szülői nevelés is befolyásolja.Attól is függ hogy milyen természetű állattal találkozott először,a macska betörhetetlensege,öntörvényűsége nem szimpatikus jellemzői,Pont ezert szeretem őket, és a szépségükért kecsességükért,azt nem lehet mondani róluk hogy aljas állat ez azért túlzás.Talán a misztikussága,ki ismerhetetlensége a felelem keltő,ha bele néz az ember a szemebe, mert úgy erezzük hogy belénk lat azokkal a smaragdzöld szemekkel,ezert illusztráljak a boszorkányokat macskával,az inkvizíciós korban égettek a boszorkányokkal együtt,aki a mai kor szerint gyógyfüves asszony volt,ez is a tudatlanságra vall,amit nem értünk meg azt nem szeretjük elpusztítjuk.
2009. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
70%
Azért a 11:07-es válaszadónak bevillan az adat... :DDD
2009. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
70%
Igen, a 11:07-es válaszadó nem hinném, h a macskabarátok büszkeségére válna.. Bár így összehasonlításban tényleg egész értelmesnek tűnnek ezek a cicák :-)
2009. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem bántanék egy állatot sem.Kollégista vagyok és vannak itt "mindenkimacskái" és ha odajön megsimogatom vagy adok neki vmit enni, de szólok neki jó előre, hogy én nem szeretem a macskákat, így ne reméljen tőlem sokat.Szerintem így vagyok fair.

Ami taszít bennük: bizalmatlanok, számítóak, kiszámíthatatlanok, unsokok, beképzeltek...

Persze van sokféle macska, lehetnek rendesek is...

Ez csak az én véleményem.

2009. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
36%
A macska állítólag a szexualitás el/nem fogadásával van összefüggésben.
2009. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Mit lehet szeretni egy macskában? LOL😂
2020. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!