Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ellenesek, figyelem!...

Macska ellenesek, figyelem! Mit nem lehet szeretni egy macskában?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 16:09
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
85%
sunyiság,rosszindulat,hizelgés-ezek mind bennünk emberkeben vannak,az állatokban csirája sincsen.A kóbormacskákat spec azért utálom,mert mindent összehugyoznak,tetvet,bolhát,mindent behrodanak a kertbe,szétszedik a kukát.
2009. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
42%
Azok az emberek, akik kicsit önzőbbek, és szeretik, ha kiszolgálják és körbeugrálják őket, kutyapártiak. Akik pedig szeretnek másokat szolgálni és másokért tenni, és nincsenek túl nagy elvárásaik, azok a macskásak.
2009. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
A kóbor macskák többsége tényleg elég idegesítőek, de mi az utcáról fogadtunk be egy macskacsaládot, és azóta már bent szoktak aludni. :) (ez kb két éve volt)
2009. márc. 17. 20:38
 24/39 anonim ***** válasza:
89%
Mivel én már macskapárti vagyok, tudom, hogy nem nekem szólt a kérdés, de azért megjegyezném, hogy egész életemben közömbös voltam a macskák iránt. Nem volt semmi bajom velük, de nem is tudtam elképzelni, hgy nekem legyen. Addig volt így, míg valaki az ölembe nem tett egy picike kiscicát azzal, hogy "ez a tiéd". Felneveltem, és rájöttem, hogy rendkívül kedvesek és szeretnivalóak tudnak lenni, sőt, igenis, tudnak szeretni, és azóta egyetértek azzal a gondolattal, hogy "macska nélkül lehet élni, de nem érdemes"..
2009. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
evvel az utolsó mondattal egyet értek! :)
2009. márc. 17. 21:33
 26/39 anonim ***** válasza:
67%

"Akik pedig szeretnek másokat szolgálni és másokért tenni, és nincsenek túl nagy elvárásaik, azok a macskásak."


Hát.. erről nem szeretnék vitát nyitni, viszont ha én valakit "szolgálni" akarok, akkor az inkább a gyerekem lesz. Egy embernek szerintem nem az a "feladata", h körbeugráljon egy állatot. Persze ez is egy felfogás :S

2009. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
59%
Nem macska és gyerek összehasonlításról volt szó, hanem macska és kutya..
2009. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
79%
En sem szeretem a macskakat de nem igaz , hogy azert mert nem tudom iranyitani oket , tartok iguanat teknost es halakat is azoknak se parancsolgathatok , viszont a macskanak vannak olyan tulajdonsagai amitol kiraz a hideg , ketszinu , aljas , sunyi , kihasznalja az embert , ha enni adsz hizeleg kicsit aztan elhuzza a csikot , ugy kepzelem el a macskakat mint a filmekbe a negativ ,rosszindulatu aljas szereploket . En egyetlen allatot sem utalok meg a patkanyt sem , viszont a macskakat a kevesbe szimpatikus allatok listajaba tennem es soha sem tartanek macskat a felsorolt tulajdonsagai miatt.
2009. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
én csak félig vagyok macskaellenes, de azért leírom a véleményem. kiskoromban sok cicánk volt, de az összes elszökött (mögöttünk egy erdő van). így már nem is szeretnék macskát, mert túl korán elveszíteném őket. kiskoromban sokat sírtam az elkóborolt állatok miatt. viszont a kutyák tényleg szeretnek minket, és szerintem az a lusta, aki macskát tart, mert a kutyát sétáltatni, fürdetni, stb. is kell. meg nem érzem, hogy a kutyám istenként nézve rám. a jó gazda igazi kapcsolatot alakít ki a kutyájával. szerintem ne szidjuk egymást...
2009. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
29%
A MACSKÁK AZ EGYIK LEGOKOSABB,LEGSZEBB,LEGARANYOSABB,ÉS LEGÜGYESEBB ÁLLATOK A VILÁGON! AKI NEM SZERETI ŐKET AZ EGYSZERŰEN EGY NAGY VIDÉKI PARASZT!
2009. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!