Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi az lehet az oka, hogy 3...

Mi az lehet az oka, hogy 3 napja nem jött haza a cicám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma 3. napja, hogy nem jött haza a cicánk. :-( Nem tudom mi lehet vele. Egy gyönyörű szép, egészséges, nőstény perzsa cicáról van szó. Egy éves. Úgy vettük észre, hogy kiscicái lesznek, kerekedett, nőtt a pocakja. Az ad reményt számunkra, hogy esetleg megfialt, és azért nem jön elő..?? Ez lehetséges?? Sosem volt az a csavargós típus, mindig itthon volt, nem tűnt el hosszú órákra, pláne nem napokra.

Az autó nem üthette el, hiszen akkor megtaláltuk volna.. Szelíd cica volt, doromboló, hízelgő...könnyen lehet, hogy valakinek megtetszett az utcán és elvitte. ? :-(

Nagyon hiányzik, nagyon sokat jelent a számomra, olyan üres nélküle a ház. :-) :-( Úgy szeretem... Félek, hogy nem fog többé hazajönni...


Mit lehet ilyen esetekben tenni? Haza fog jönni??

Kérlek írjatok tanácsokat, vagy tapasztalatokat!! Nagyon fontos lenne.. :-(


Egy szomorú gazdi


2011. jún. 3. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha tényleg vannak valahol kiscicái akkor velük van.De azért rakj ki kaját ha vmikor hazatévedne és legyen mit ennie...

Nekem volt olyan,h a macskám 1 hónap után jött haza,úgyhogy még van remény :)

2011. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Lehet h lefialt valahol. De akkor előbb utóbb haza megy mert éhes lesz. Hacsak nem egy háznál fialt le, ahol etetik. Vagy más esetben pár héten belül felbukkan a kiscicáival :)

Nekem volt olyan h a cicám lelépett.. fél évig nem jött haza, majd beállított nyávogva éhesen, tiszta csont és bőr volt :)

2011. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tegyél ki a környékre "Elveszett hirdetést" fényképpel,telefonszámmal, szerintem aki befogta, visszaadná, ha tudná, hogy kié:)
2011. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

vissza fog jonni es szerintem lefialt

velem mar megtortent ez egyszer ,2 hetig nem lattam de visszajott vegulis a 7 szep kiscicaval a szajaban(sorra hozta ta oket)

2011. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De ha esetleg lefialt, akkor miért nem jön haza enni? :-( Nem éhes? ..és hova fialhatott? Szomszédba? Mert itthon mindent átkutattunk és nem találtuk nyomát sem a padláson, sem sehol.


De én is bízom benne, hogy hazajön..nagyon hiányzik!

2011. jún. 3. 13:58
 6/19 anonim válasza:
Haza fog menni, nyugodj meg. Tényleg kaját rakj neki rendesen és figyeld meg egyszer csak haza megy, sok kis perzsa keverékkel :)
2011. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly volt úgy, hogy a cicám a fialás napján eltűnt. Sejtettük hogy miért tűnt el,ezért nem aggódtunk annyira. Másnap reggel már meg is jelent és tudtuk hogy lefialt mert kis gizda volt. :)

Nem akarlak elszomorítani, de én úgy tudom hogy perzsa, egy kényes fajta és a kiscicákat nehezebben hozza világra, néha állatorvost szoktak hívni,hogy segítsen a fialásban.De,az is lehet hogy nem akar elmozdulni a kicsik mellől egy percre sem. Ha van kertetek,padlásotok (ahová fel tud menni) akkor lehet hogy ott van, próbáld meg megkeresni. Gondolkozz úgy hogy te hova bújnál a helyében? És ne gondolj mindig a legrosszabbra, próbálj mindig arra gondolni hogy meglesz. Majd írd meg, hogy mi lett!

2011. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! :-)

Én nagyon várni fogom haza. Minden reggel az-az első, hogy kimegyek az udvarra megnézni, hogy hazaért e már. Ez továbbra is így lesz...Remélem egy egész nagy kiscicacsordával fog hazaállítani. :-)

2011. jún. 3. 14:39
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is haza fog menni, csak most olyan picik még a kiscicák hogy állandóan velük van, és védi őket :)
2011. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Bár úgy lenne!!!
2011. jún. 3. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!