Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi az lehet az oka, hogy 3...

Mi az lehet az oka, hogy 3 napja nem jött haza a cicám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma 3. napja, hogy nem jött haza a cicánk. :-( Nem tudom mi lehet vele. Egy gyönyörű szép, egészséges, nőstény perzsa cicáról van szó. Egy éves. Úgy vettük észre, hogy kiscicái lesznek, kerekedett, nőtt a pocakja. Az ad reményt számunkra, hogy esetleg megfialt, és azért nem jön elő..?? Ez lehetséges?? Sosem volt az a csavargós típus, mindig itthon volt, nem tűnt el hosszú órákra, pláne nem napokra.

Az autó nem üthette el, hiszen akkor megtaláltuk volna.. Szelíd cica volt, doromboló, hízelgő...könnyen lehet, hogy valakinek megtetszett az utcán és elvitte. ? :-(

Nagyon hiányzik, nagyon sokat jelent a számomra, olyan üres nélküle a ház. :-) :-( Úgy szeretem... Félek, hogy nem fog többé hazajönni...


Mit lehet ilyen esetekben tenni? Haza fog jönni??

Kérlek írjatok tanácsokat, vagy tapasztalatokat!! Nagyon fontos lenne.. :-(


Egy szomorú gazdi


2011. jún. 3. 13:44
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Szerintem tuti hogy lefialt . Azt mondtad hogy mindig otthon volt tehát lehet hogy otthon fialt le csak elbújt . Kezd el keresni mert nagyon éhes lehet már szegény ! Sok szerencsét kívánok!!!
2011. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok más okosat írni, csak hogy írj ha előjön.

Egy hétig is el lehet tűnve, ha a kölykeivel van, bírja sokáig kaja nélkül azt tudom..

Egy ismerősömnek a macskája, már csak akkor jött elő, amikor hozta a kölyköket is, tehát már jártak a kicsik...hogy addig mit evett?

Lehet a kutya táljából lopdosott éjszaka...

2011. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Már több, mint 4 napja, hogy nem jött elő a cicám. :-(
2011. jún. 5. 00:23
 14/19 A kérdező kommentje:
Több mint 7 napja nem jött haza a cicám, valószínű már nem is fog hazajönni. :-(
2011. jún. 9. 09:45
 15/19 anonim ***** válasza:

Ilyen gyönyörűséges állatnak ne hagyd hogy csavaroghasson, igaz a többi cicának sem kellene hagyni. Igaz a lakásba zárás sem teljesen oké.

Ha a jövőben lesz cicád, javaslom a macskabiztos kerítést, annyi mindenkinek megtetszett, akinek csak mutattam...

A cicádnál még fenntartom azt hogy lefialt, és nem akarja otthagyni a kölykeit. Na ez elhúzódhat így 2 hétig is.

Na most túl messze nem mehet, én amit a helyedben tennék:

A szélrózsa minden irányába, minimum 5-5 szomszédig végigjárnám a sufnikat, garázsokat, pincéket, kazánházakat. Megkérném a szomszédokat, hagy nézzem meg, ilyen helyeken.

Plusz csinálj róla plakátokat, amin szintén megkéred a környéken élőket, hogy ha láttak ilyen cicát, szóljanak, vagy nézzék meg a mellékhelyiségeikben.Ajánl jutalmat!

Mert ugye ha az anya kijár enni valahova, vagy akár csak esővizet inni, akkor lehet látta ezt egy pillanatra valamelyik szomszéd, csak nem tudja ki lehet a gazdája. Gondolkozz a szomszédok fejével is, és cselekedjen, ne a számítógép előtt siránkozz!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
...és cselekedj.... (elírtam)
2011. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Bocsi, már elég "régi" a kérdés, csak érdekelne, hogy hazament-e végül a cicád???
2012. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem jött haza. :(((
2012. dec. 31. 19:57
 19/19 anonim válasza:
Bocsi, már elég "régi" a kérdés, csak érdekelne, hogy hazament-e végül a cicád???
2014. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!