Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le arról,...

Hogy szoktassam le arról, hogy megtámad?

Figyelt kérdés
1 éves fiú ivartalanított cica, tudom hogy játékos még ebben a korban, ez nem is baj, sokat foglalkozunk vele, sokat játszunk is. De van hogy "rájön az 5perc", bekattan egy időre és nagyon erősen támad, nem csak úgy játékból. Ilyenkor arcra is, nyakra is támad, elég fájdalmas tud lenni. Édesanyámnak okoz nagyobb gondot, ő azért már nem fiatal, nem bírja "kivédeni" a támadásokat. Mit tehetnénk?
2011. jún. 9. 10:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azért a függönyt szeretnénk megtartani. :) Mondjuk tény mióta megvan a cicc nem lett kicserélve az újra... de inkabb a régin mászókázzon egyszer csak megunja.
2011. jún. 10. 18:22
 12/12 anonim válasza:

Nekem is volt egy vad cicám, amikor rájött az "5perc" akkor egy vastag zoknit húztam a kezemre (hogy tompítson egy kicsit a karmoláson) és jól megdögönyöztem, másfél perc után úgy elfáradt, hogy csak aludni volt kedve. Persze aztán minden nap várta, hogy elővegyem a zoknit és "fight"-ot játszunk.

(Bár zokni ide, zokni oda, így is mindig csupa karmolás volt a kezem.)

2011. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!