Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Terhes lehet a cicánk?

Terhes lehet a cicánk?

Figyelt kérdés

1-2 hete azt vettük észre a cicánkon, h dagad a cicije és a hasa mintha kemény lenne és gömbölyűbb. Meg nagyon hízeleg, bújik, ránk fekszik és hagyja, h simogassuk kényeztessük. Ezt nem hagyta eddig. még csak 9 hónapos, benti cica de persze kimegy napközben.

Egyik este még kint volt és úgy jött be, mintha verekedett volna másik macskával, reggel meg elősem jöttt, az ágy alatt bújkált, kimenni éis csak félve mert.

Ettől elvetélhetett? Azóta olyan kis félős lett.


2011. jún. 12. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Valszeg gazdagodtok pár kiscicával.
2011. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
elviszed a dokihoz és 6-10 ezerért megoldja a problémádat és nem lesz soha többé kölyök
2011. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem az agond, h lesz csak nem tudjuk eldönteni,mi van vele. Furcsáltuk, h ilyen bujós lett. És mikorra lesz nagy a pocakja? Mivel benti cica vajon hova szüli meg a kölykeit?
2011. jún. 12. 20:45
 4/22 anonim ***** válasza:
ha elviszed dokihoz ivartalaníttatni, akkor sehová nem szül
2011. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Mért gondolja mndenki, h gond az, h lehet lesznek kiscicáink. Azt kérdeztem, h terhes lehet-e és,h ha verekedett másik macsekkal elvetélhetett-e??

Mi örülünk, h gömbölyödik és nem tennénk olyat, h dokihoz vigyük ez miatt. Akartuk ivartalanítani de nem számítottunk rá, h pont most terhes lesz, és ha meglesznek a picik, ha egyeltalán lesznek akkor meg is lesz műtve!

2011. jún. 12. 20:52
 6/22 anonim ***** válasza:

Mamám macskája is 1 év körül van, kinti. Elég dagadt a pocakja. Én úgy tudom, hogy 2 éves kortól ivarérett a macska, de lehet hogy nem... Hogy már ő is vemhesnek látszik, így elbizonytalanodtam.

Nem segítettem, csak tapasztalat.

2011. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Már 5-6 hónaposan ivarérett lehet, fajtafüggő, de köszi. :)
2011. jún. 12. 21:05
 8/22 anonim ***** válasza:

Hét nyolc hónaposan válik ivaréretté egy macska. Embereknél kb 12-14 évesen jön meg először.

Nem fajta függő.

Igazán nem kötekedni akarok, de szeretném megkérdezni, hogy miért akarjátok leelletni szerencsétlent? Nem értem.

Miért jó ha egy kölyök macska szül? Mert kb. egy 14 éves gyereknek felel meg.

Ha ivartalaníttatni szerettétek volna, akkor miért nem most teszitek meg? Tudod hány kismacskát tesznek az utcára, és tudod hány kerül kutya konzervbe?

Szal nem értelek?

2011. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
45%
nekem is pont ugyanígy volt.) hónaposan olyan furcsa hangot adott ki és aztán eltűnt.Egy nap után pedig visszajött és véres volt a szőre(a párzástól).Ha a mellbimbója nagyobbodig és rózsaszínűvé válik és ha a hasa is gömbölyödik és sokat dörgölőzik akkor valószínűleg terhes.Nekem is álltalában bennt volt és szerencsére akkor kezdett el szülni,mikor a tesóm és én is bennt voltunk.Jelezte hogy jön a kiscica és a tesóm égyát választotta szülőhelynek.De alátettünk egy kitömött ládát és mikor megszült áttettük a gardróbba.most öt naposak és nagyon aranyosak!!:D
2011. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Arra nem gondoltál mondjuk, h akarjuk a kiscicákat? Most, h már terhes nem vesszük el őket tőle, majd ha meglesznek utána!
2011. jún. 13. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!