Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám távol tartani a...

Hogyan tudnám távol tartani a szomszéd macskáit?

Figyelt kérdés
Szomszédom sajnos rengeteg macskát odaszoktatott, ami nem lenne baj, de sajnos szétszedik a szemetet és elzavarják az ide szoktatott madarakat.
2011. jún. 18. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
lehet venni távoltartó sprait (macskának azzal befújni a környéket) vagy egy kutyát ami a cicát bántja de a madarat nem (lehetséges)...
2011. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
dinamit?
2011. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Hogyan szedik szét a szemetet? Nekem 11 macskám van (saját!) plusz a szomszédoké 2-3, de még SOHA sem szedték szét a szemetet. Igaz, nálam kukában van. És érdekes, nálam a madarak is megmaradtak. :-P
2011. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%

Jesszus!

Minek 11 macska?? Vagy ők a családod? Hogy bírod anyagilag? Ha most azt hiszed,macskagyűlölő vagyok,tévedsz! Nekem is van,de egy! Akit imádok...

És igenis elűzi a madarakat,pedig van kertitavunk,és jönnének a rigók inni. A macskám szinte vadászik rájuk,nem tudok mit tenni ellene.

Macskariasztó.... SEMMIT NEM ÉR !!! A szemetet pedig biztos azért szedik szét,mert éhesek..

Gondolom,hogy nagy bosszúság lehet annak,akinek nincs macskája,és kárt csinál a saját portáján...és meg is értem!

Én megadok mindent az egy macskámnak,így nem megy máshova kunyerbálni,szemetet szétszedni. Állandóan itthon van.

De azt még mindig nem értem,minek 11 macska ?????????????

2011. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11:59-es, írta h a szomszéd szoktatta oda őket, nem az övé...
2011. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha van időd és pénzed vegyél egy jó erős vizi pisztolyt ülj ki a teraszra és lődd a macskákat. Vagy kergesd őket, dobáld stb.
2011. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kővel dobálás nálam bevált van 3 fél éves szokós cicum és jön mindig kaját lopni egy 9 éves vén macsek azt mindig megdobálom kővel és most mintha nem jött volna 1 hete de a mezőn még ott van ;)
2011. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21: 59!

Nekem kilenc van,(plusz még 4 kijáró) és egyetértek veled! Kuka rendben, hisz azért van a kuka teteje...nekem inkább denevért, meg békát fognak...igaz macskabiztos kertben is vannak, ahova nem nagyon megy be a madár...


11:59-es!

Nem azért van ennyi macskánk mert ők a családunk, hanem mert nincs szívünk egyet is nem megmenteni!

Anyagilag hogy lehet bírni? húsos csontot főzni, nagykerben vásárolni, és bentolit gyárból hozni az almot...hát Én special így!

21:59-es majd nyilatkozik azért, ő hogy bírja...


A szomszédnak etetni, és ivartalanítani kellene őket...öreglány, nincs rá pénze?

2011. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Többször próbáltam beszélni a szomszéddal, de azt mondta, hogy a macsaka szabad lény, meg azt csinál amit akar és különben sem az övéi, ő csak eteti őket.

Azóta legalább kétszer bejöttek a házba a macskák és összeszarták a szőnyeget, szétborogattak néhány dolgot, egy kristályvázát össze is törtek. Most már ott tartunk, hogy ebben a melegben nem tudom nyitva tartani az ajtót vagy az ablakot, mert bejönnek. Lábtörlőnket karomélesítőnek használják. Valaki azt tanácsolta, hogy vegyek egy élve fogó csapdát, na igen, de utána meg mit csináljak a macsekkal? Minden segítséget előre is köszönök

2011. júl. 17. 09:51
 10/12 A kérdező kommentje:
+ van egy hullámos papagájunk amit kis híján megettek (néhány tolla bánta az incidenst)
2011. júl. 17. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!