Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek hogy lenne helyes?...

Szerintetek hogy lenne helyes? Kinek adjuk?

Figyelt kérdés

Anyunak a testvérének ígértünk kiscicát, azt mondtuk neki hogy 3 az Ővé lehet (benti-kinti cica lenne nekik) Viszont van köztük egy kandur, és anyunak a munkatársának a 19 éves lánya már 1 éve szeretne egy kandur cicát, mert a nagyon öreg fiú cicája meghalt.. (Ő csak és kizárolag fiút szeretne) Viszont a 3 cica közül ami adni szeretnénk anya testvérének, van egy fiú.. Én szeretném ezt a kisfiú cicát szeptemberbe ha már rendesen esznek, odaadni a lánynak.. Anya viszont azt mondja hogy az a Nővérének adjuk és kész (anya testvérének)

De én szeretnék a lánynak örömöt okozni, hogy végre teljesül a vágya és lesz egy fiú cicája..

Hogy győzzem meg anyut hogy adjuk a kis kandurt a lánynak?


Nekünk marad még 3 kiscicánk, abból 2 fiú, 1 kislány.. Viszont Ők száz százalékig maradnak!!


2011. jún. 20. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed. Ha van összesen 3 fiú cicátok, akkor miért lenne baj odaadni az egyiket a lánynak? Úgyis marad 2..
2011. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

minek nektek 3 macska. ha akarsz adni a lánynak,akkor adj neki a tiétekből.

ivartalanítani ne felejtsétek el miérlőtt a testvérek kiscicákat gyártanak.

2011. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon értem..hát 3 cica van megigérve,2 lány 1 fiú.Ez eddig megvan,de miért baj ha a kis kandúrral kevesebb..akkoris lesz 2 cicájuk.Akkor lehetne baj ha szaporítani akarják,de ha tesók akkor úgysem lehet.Én a helyedbe a lánynak odaadnám,nekem tegnap halt meg a tengerimalacom és nekem is jól esne ha kapnék újat,de az tuti rossz lenne ha megigérné valaki és visszamondaná mert egy másik embernek nem elég kettő.Add oda a lánynak!
2011. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
add a lánynak a kandúrt, eleve minek 3 macska anyukád testvérének?
2011. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem azért kell 3 cica mert Ők nagyon-nagyon szépek! A kislány cicám ivartalanítva lesz majd
2011. jún. 20. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha anyukádat nem tudod meggyőzni, akkor adj a tiédből egyet, igazán nemes gesztus lenne:)

Örömet okozhatnál vele a lánynak.

2011. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megtudtuk azért beszélni :-).. Remélem boldog lesz! :-)
2011. jún. 20. 14:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Jesszus

Egy év alatt nem tudott magának egy kandúrt szerezni? Menjen már fel az a lány a netre, meg állatotthonok lapjára, százával vannak!!!

Úgy csináltok, mintha egy kismacskára ma várólista lenne az országban!

2011. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!