Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fedett alomtálca mennyiben...

A fedett alomtálca mennyiben oldja meg az egész lakást beterítő alom problémáját?

Figyelt kérdés
Természetesen azt az ideális esetet vesszük, h Mr Cica hajlandó belepottyantani.
2011. jún. 21. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk lavór féle dologba van az alom, az magas és nem kaparásszák ki belőle. A fedettbe nem mennek bele... persze ez csak az én macskáimra vonatkozik...mind a háromra.
2011. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést:)

Hogyan teríti be az alom a lakást?


Nálunk a fedett cicawc-n van egy lengő ajtó, amit már a 10 hetes cicám is ügyesen használ, s nem porzik annyira az alom, meg a szagokat is egy kicsit visszafogja, pláne, ha a szagtalanító betétet cserélném benne.

2011. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Lehet, hogy az ajtó miatt?

Meg kell nekik tanítani:)

Amikor én megvettem a fedette, örömmel vették használatba:)

Párszor betuszkoltam őket, majd kihívtam, bátorítottam.

Újra bedugtam, majd hívtam ki. Jópárszor, amíg nem csinálta magától, idegenkedés nélkül.

A pici cicám is már majd egy hete bejár az ajtón keresztül:)

Lehet úgy is kezdeni, hogy először leveszed az ajtót, hogy szokja első körben, hogy fedett. Mikor megszokta, felteszed az ajtót és betanítod őket:)

2011. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát úgy teríti be, hogy most nyitott az alom, a kicsikém hobbija meg az h minél jobban szétkotorja, majd apró talpacskáin szana meg széjjel szórja mindenfelé. Ráadásul szilika géles almot használok. Léptetek már legoba meztelen talppal? Akkor tudjátok, miről beszélek :)


És arra gondoltam, ha fedett lenne az alom, akkor legalább max egy nyíláson tudná kikotorni. És arra lennék kíváncsi, igazam van-e.

2011. jún. 21. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok:)

Rájöttem! Kikaparja, és/vagy kihordja a talpán?


Nekem nincs ilyen problémám:)


Max, ha a kutya beszökik, az rábukikrögtön a cicakakira és hordja szét az ajtó felé:(

2011. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ezért nincs ilyen problémám:)
2011. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé elhanyagolható mértékben jön ki az alom belőle, éppen annyi, hogy mikor kijön és pár szem a lábára "ragad". De ég és föld a nyitotthoz képest, plusz a szagok is minimalizálódnak.
2011. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a fedelesbúl is kijön, de nem tudom ez mennyire vészes a "fedetlenhez" képest, mivel olyanunk nem volt.


Esetleg ha megoldható és nem idegenkedsz a dologtól, csinálj nekik külön kis "cica wc helyiséget" egy kiszuperált, szekrényból:

[link]


Mi egy 1000 Ft-os ikea asztalból barkácsoltunk nekik egyet (lack dohányzó asztal, ha minden igaz most értékelték le 6-700 Ft-ra)

Ez is abból van, bár a miénk teljesen más: [link]

2011. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az utsó link tök jó!!! Én is csinálok egy ilyet itthonra! :D
2011. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!