Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eteti az anyja a kiscicájá...

Nem eteti az anyja a kiscicáját (? )

Figyelt kérdés
Született egy kisciácánk de csak egyedül van most 11napos és az anyja idáig mindig ott volt vele a kiscica nagyon dagi. Tegnap már nem akarta etetni a kiscicáját éjszakára bezártam őket a pincébe nem tudom, hogy evett-e a kiscica de ma nem evett semmit most megint bezártam őket éjszakára. Mit csináljak vele ha nem fogja etetni az anyja? Fel tudom nevelni? Holnapig ki fogja bírni? És miért nem akarja etetni az anyja? (Ha itt se tud segíten senki holnap felhívom az állatorvosunk)
2011. jún. 23. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, ha valóban bebizonyosodott, hogy nem eteti, a legjobb, amit tehetsz, hogy a másik anyacicához viszed és ha ott szophat, az többet ér mint bármilyen gondoskodás, amit Te a legnagyobb igyekezettel adhatsz neki.

Igen, a laktóz miatt nem is szabadna tejet adni neki, ha meg ennyire közel van az anyatej, pláne vétek lenne:)


A pótmamától sokat megtanul a pót testvérei mellett:)

2011. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A másik cicám kiscicái 1-2 héttel idősebbek mint ez. És már ez a cica kinyitotta a szemét, de szerencsére most a rendes anyja megint ugyanúy eteti lehet, hogy jót tett, hogy összezártam őket. Ma egész nap vele volt de tegnap és tegnapelőtt csak csavargott. Mindenkinek köszönöm a segítséget, de szerintem már nem lesz gond.
2011. jún. 24. 21:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök:))
2011. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Énis:)
2011. jún. 24. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!