Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kijáró vagy kinti macskátokra...

Kijáró vagy kinti macskátokra raktok nyakörvet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Volt rajtuk, de az egyik fennakadt a kerítésen, majdnem megfulladt.
2009. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fontos, hogy tudják, hogy van gazdája. Nem árt rá biléta is telefonszámmal, mert sokan nem szívlelik a cicákat, de egy részüket leszereli, hogy gazdás a cica és felhív, ha baja van a cicáddal. Vagy ha elveszik és megsérül, akkor is fel tudnak hívni. Ezen kívül kell a bolhák és kullancsok elleni védelem, ami vagy nyakörv vagy csepp.
2009. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Utálnák is nagyon.:) Én pedig félnék, hogy felakadnak. Nem nagyon mennek ki a kertből, max. a 2 szomszéd kertjébe, messzebb nem. Bolhára spot on-t kapnak, nem is volt nekik még sohasem.
2009. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen, minden macskámon van bolhanyakörv, gumis fajta amivel ha fel is akad a kerítésbe akkor ki tud bújni belőle, de nem bolhák miatt adom rájuk elsősorban hanem hogy a környéken tudják hogy gazdija van és ne lopják el.
2009. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Had meséljem el a történetemet, ami tanulságos ebben a nyakörv témában. Az egyik drága macskám aki ki-be járós, egy nap eltűnt, gyanítom, hogy nem saját szabad akaratából, de ez most mellékes. Teljesen el voltam keseredve, plakátokat ragasztottam ki mindenfelé, körbekérdeztem az utcát, de sehol semmi. Aztán 1 hónap múlva mikor pesten jártam Anyám hív azzal, hogy megtalálták az imádott macskámat, persze nem a plakát segítségével, hanem a nyakörvve által, amin rajta volt a címtartóban a címem. Mit ne mondjak el sem akartam hinni, hogy ilyen csoda létezik. Amit fontos tudni, hogy majdnem mindig úgy jött haza, hogy elveszette a nyakörvét, ami az a kioldós, csattos fajta volt. Mit ne mondjak, jó sok pénzbe került pótolni mindig az elveszett nyakörveket és címtartókat, de megérte. Most egy gumis nyakörve van amit hál istennek nem veszített el úgy 1 éve. Az egész nyakörv textil, csak egy kis része gumi szalag, hogy ha szorult helyzetbe van akkor ki tudja húzni a fejét. Úgyhogy, ha fontos a cicád és félsz, hogy ellopják akkor rakjál rá. Ha megfelelően rakod rá, akkor nem lesz semmi baj vele. Az a lényeg, hogy másfél ujjnyi helyet hagyjál a nyakörv és a macska nyaka között.
2009. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!