Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicátok hogyan fejezi ki...

Cicátok hogyan fejezi ki reggelente, hogy "ugyan foglalkozz már velem"?

Figyelt kérdés
Az enyém a szoba másik feléből a fejemre ugrál, a fülembe szuszog, nyalogatja, harapja, tépi a hajamat, bebújik a takaró alá, szóval dilis :) Kiváncsi vagyok, más cicák hogyan ébresztenek.
2010. jún. 16. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem kell kifejeznie mert foglalkozunk vele.csak élveznie kell.
2010. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Reggel az ajtó előtt: "Eeeeeeeeeeeeeeeee!" Csak magasabb hangon.
2010. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kaparja az ajtót, és ha beengedjük, berohan és közben nyefegő hangot ad ki. Kb ezt: e-e-e!
2010. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. ugyanúgy mint a tiéd. Aztán jön velem a mosdóba is, és amíg készülődök a kád széléről magyaráz :)
2010. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Reggel 8 felé felugrik az ágyamba és a nyávogást a dorombolással keverő hangon elkezd követelőzni. Nagyon aranyos, már alig várom reggelente, hogy jöjjön. Utána meg mellém fekszik addig amíg fel nem kelek. Mikor kikeltem az ágyból felpattan és ugyanezen a hangon kéri a reggelit.
2010. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én cicám általában reggel 6 körül kapja a kaját. Ha nem ébredek fel, akkor felugrik az ágyra,és finoman elkezdi paskolni az arcomat, hogy ébresztő, vagy addig mászkál le-fel,ha látja, hogy nyitva a szemem, míg kénytelen vagyok felkelni. Amíg nem kap enni, addig állandóan jön utánam. A külön foglalkozás a kefélés, amit addig erőltet (nyávogás, láb alá fekvés), míg megkapja.
2010. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Úgy mint a tiéd, csak még mosdat is plusszban. Ketten vannak 8 hetesek, megy a trapp trapp, galoppoznak mint a lovak. Tudod milyen, mikor hajnalban 8 kis talp galoppozik végig rajtad ? És még üvölt is hozzá?:D::D:D
2010. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az én macskám kint van a kertben, de most nyáron nyitva van az ablakom. Van hat kutyám, és amikor ott az idő, ott ugrándoznak az ablak alatt.

A macska meg felugrik, és elkezd nyávogni.

Amikor a reggelit kapja, rettenetesen izgatott lesz.

ugrál karmolászik.

A legjobban a szalonnasütést kedveli.

ott ólálkodik a kaja körül.

2010. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Az én Prüntyim reggel beóvatoskodik a hálószobába szép halkan (legalábbis eleinte). Hopp, fel az ágyra, megnézni, nyitva van-e már a szemem? (amit persze a játék kedvéért rögtön becsukok!)

Ha kinyitom, akkor jön a "mászka" fel-alá, paplanon, háton, és ha nem reagálok, abbahagyja a dorombolást, és egy nagy vernyogással ráugrik a hasamra négy lábbal egyszerre, na ez már nem vicc!

Akkor felkelek, és adok neki enni. De végigkísér az egész lakáson, mindig a lábam alatt, sokszor a frász tör ki, hogy vagy rálépek, vagy én esem el!

Szóval ki nem hagyná ezt a reggeli "cirkuszt", ami persze mindig sok miaúval és nevetéssel jár... De kellemes és jókedvű az ébredés és a kelés, amit mindig valami finom falattal hálálok meg, és a kis "piszok" ezt nagyon jól tudja... Okosok ám ezek a cicákok, jó velük lenni, ha szeretik az embert!

2010. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

az biztos:) így sokkal elviselhetőbb a korán kelés is..(mert ugye hétvégén is ugyanakkor ébreszt, jó a belső órájuk). Igen, ezt elfelejtettem, engem is néha megmosdat :D

8 cica az már nem semmi, én ezzel az egy kis szörnnyel is alig bírok, de imádom :)

2010. jún. 16. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!