Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ráhagynátok a a cicátokat egy...

Ráhagynátok a a cicátokat egy kedves gondoskodó nénire majdnem 3 hétre? Vagy vigyük magunkkal? Az út nagyon hosszú.

Figyelt kérdés
Majndem 3 hétig leszünk távol itthonról. Van egy nagyon simulós ,bújós, szeretetéhes cicánk. Van a szomszédságunkban egy néni aki bolondul érte és vigyázna rá átvinné magához szivesen eteti ,itatja,de 3 hét nagyon sok idő félek hogy mondjuk nem fog a cica enni,mert hallottam már olyat hogy csak attól fogadta aki addig is etette. Meg félek megviseli hogy nem vagyunk vele nap mint nap. Reggelente is kelt minket és egyből simulással ,bújással indul a nap :) A néni közvetlen szomszéd úgyhogy nappal átvinné magához ha otthon van. Este pedig itthon aludna. De nagyon ragaszkodó cica és sosem hagytuk őt magára még egy napra sem. Egyébként 6 hónapos. Külföldön élünk hazamennénk a családhoz 1-1 hétre ott is ellenne aztán egy kis nyaralás a Balcsin oda is vihetjük magunkkal. De az út az min. 13 óra :S Mondjuk sokat alszik ,útközben meg úgyis megállunk sűrűn hámmal pedig sétálhatna. Ha itthon maradna nagyon aggódnék minden nap sajnálnám hogy nincs velünjk :( Ti mit tennétek a helyemben? Válaszokat köszönöm.
2011. júl. 3. 12:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon tetszik a wiskas cica de mikor megtaláltam ezt a csoki cicát :) akkor egyből ő kellett. Régen mindig tetszett ez a minta pl sziáminál bár nekik nem annyira kerek a fejük mint a Brit cicáknak. Még a Ragdoll is tetszik de hosszúszőrű már nem jöhetett szóba.

Nagy dilemma ,de jobban hajlunk akkoris affelé hogy visszük magunkkal. Nagyon barátkozós úgyhogy tényleg nem örülnék ha a néni lenne utána számára az ász :D mivel mi itthagytuk.


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 4. 10:20
 12/15 anonim ***** válasza:

Gyönyörű cica! Nem csoda, hogy beleszerttél:)

Jó látni, hogy a Párod is ennyire odavan érte:)

2011. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
:) Pedig párom mindig azt mondta hogy nem lesz soha macska mert nem szereti őket.Én meg úgy vágytam rá. Végül lassan engedett és számomra is hatalamas változás állt be nála mikor hozzánk került :) imádja a cicát. Úgyhogy úgy gondolom hogy a férfi sztereotípiának akart megfelelni mélyen tudat alatt mert aki cicát szeret úgy volt vele hogy nőies :D De aztán mutogattam neki pár kemény férfi cicatulajt is akik nem homokosok XD Szóval lassan de megszelídítettem a páromat :) Aztán persze tudtam hogy le fogja venni őt a cica teljesen a lábáról így is lett.
2011. júl. 5. 08:31
 14/15 anonim ***** válasza:
:D Most mondja az enyém is, hogy ő is meg van szelídülve, már 2 macska van. Jobban nem szelídül meg, az biztos-tette hozzá, merthogy szeretnék egy brit cicát már egy ideje:(
2011. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaaaaj de gyönyörű! Ilyen színű britet még nem is láttam, de ez a best! Amúgy én párom is imádja a cicánkat. Mindenféle beceneveket ad neki, dögönyözi, stb. Mondjuk nálunk ő volt a macskás, és én lettem megtérítve :D Mostmeg: mami vok!
2011. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!