Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maximum mennyi idő telhet el...

Maximum mennyi idő telhet el 2 kiscica születése között? (lent)

Figyelt kérdés
A cicámnak már pénteken folyásai voltak, szombaton még éreztük a kicsiket, ahogy mozognak a hasába, tegnap már nem. ma negyed 9-re vittem volna az orvosához, ultrahangra, meg műtétre( azt hittük meghaltak a kicsik, és úgy volt kiveszi az állatorvos ma a méhét), erre meg reggel 7-kor látom, hogy van egy pici cicája. A kiscica nagyon pici, több újszülött mcskát láttam már, ez fele akkora. Az orvos telefonba azt mondta nem baj ha kicsi, ha valami baja lenne az anyacica tudná, és "megölné"=nem szoptatná, stb. Még 3 macska van benne, mert az ultrahangom kb 2 hete 4 kiscicát láttunk. Kb fél 7 körül születhetett a pici, mert 6-kor még felkeltem enni adni a cicumnak, aztán visszafeküdtem aludni, és mikor újra felkeltem, hogy vigyem orvoshoz már meg volt a kiscica. Mikor jöhetnek a többiek?
2011. júl. 4. 11:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A zsákmányát eszi nyersen.

De a csirke húst a cs.májat is oda lehet adni nyersen.

A sertés húst nem ajánlott nyersen adni (illetve véresen)

Viszont a marha húst igen.

Am, szorítok a cicának. Remélem minden rendbe lesz.

2011. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Császározták.Rendbe fog jönni? :(
2011. júl. 4. 20:34
 13/17 sabrina99 ***** válasza:
Rendbe fog jönni. Úgy hogy ne aggódj. S minden rendben a kiscicákkal,?
2011. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát persze,hogy rendbe jön :) Néhány nap alatt,majd meglátod.A cica erős jószág és ezt észre sem veszi majd.

Tényleg,,a cicák???:)

2011. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
2 meghalt, 2 él. az egyiket reggel fialta, az nagy valószínűséggel megmarad (bár mióta műtötték nem szoptatja), a másik nem hinném, hogy megéli a reggelt.:( Ő még egyáltalán nem szopott(akit császárral vettek ki) alig lélegzik szegénykém, de hátha. Úgy érzem hibás vagyok, hiába a legjobb kajákat kapja, ki kellett volna ivartalanítanom, csak úgy szerettem volna egy almot a kedvenc cicumtól :( de ha akkor kiivartalanítom, ez nem történt volna meg vele. nagyon gyenge, kába, hányt 3x, alig bír menni. Hogy segítsek neki? :(
2011. júl. 4. 22:18
 16/17 anonim ***** válasza:

Rendbe fog jönni a cicátok!

Nehogy már lelki beteg legyél mert szereted a cicádat!!!!

A szülés az élet természetes rendje.

Most kicsi megviselt, gyenge,de meg marad.

Nekem kan kutyám van és soha nem jutott volna eszembe ivartalanítani,pld azért,mert itt nálunk a lakótelepen valamelyik kutya mindig tüzel és ezért,neki kicsit nehezebb ezt elviselni.

Nem vagy hibás!

ha nekem lány kutyám lenne én is tőle szeretnék "almot" ahogy te fogalmaztál.

És még tudod hányan vagyunk így??

kívánok a cicusnak mihamarabbi felgyógyulást!

2011. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy. A cicusom már jobban van, 1 cicája maradt végül, de az állandóan szopik, úgy néz ki ő megmarad :)
2011. júl. 6. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!