Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akkor most jobban fogja...

Akkor most jobban fogja szeretni anyámat?

Figyelt kérdés

Van egy kiscicám, többnyire a szobámban él (egyelőre) minden este velem alszik, reggel velem kel, szoktam simogatni, játszok vele, de ha szunyókál vagy nem érek rá, békén hagyom. Anyám minden délután szememre veti hogy nem figyelek rá oda eléggé, mert ő azonnal enni ad neki a macska meg mindent megeszik, (én adok neki enni napközben)

ölbe veszi, babusgatja, ha aludni akar akkor is, kiviszi a kertbe, akkor kettesben vannak.


2011. júl. 4. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A macska azt szereti akinél a kaja :D
2011. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A párom hiába eteti degeszre a macskáimat, azok akkor is engem szeretnek jobban. A macska maga választja ki azt az embert, akihez a legközelebbinek érzi magát, de az nem feltétlenül egyenlő azzal, aki a legtöbb kaját adja neki.
2011. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet! Engem imád,velem alszik,velem van áll de anya eteti. De őt annyira nem szereti.
2011. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!