Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet a macskám modell?

Hogyan lehet a macskám modell?

Figyelt kérdés
pl hogyan szerepelhet reklámokban, hirdetéseken, újságokban stb
2009. márc. 29. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Bár nem vagyok biztos benne, hogy én szeretném, ha pl. a kutyám szerepelne reklámban. Persze, nem kis "apai büszkeség" töltene el, ha viszontlátnám őt a képernyőről, de ezeknek a reklámoknak a forgatása körülményes, rengeteg ember mindenfele, vakító lámpák, az állat nem biztos, hogy azt csinálja, amit kellene, vagy úgy, ahogy kellene, ezért többször és újra vesznek részleteket.. ehh.. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy az egész olyan szellemben zajlik, hogy az az állatnak jó legyen. Lehet, hogy eleinte szeretné a nyüzsgést, de amikor már unja, és mégis meg kell csinálni határidőre, onnantól kezdve nyűggé és idegességgé válna az egész.


Újságokban már más a helyzet, de oda inkább híres és nagyon igényes tenyésztőket keresnek fel, gondolom.

2009. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lehetséges, akkor ne legyen. Biztos észre vetted már, hogy a cicádnak minden utazás kellemetlen élmény. Ôk jobban ragaszkodnak a helyükhöz és annak változatlanságához, mint a mi társaságunkhoz, bár az is fontos nekik. Kis korától szoktatni kell ôket az utazáshoz, ha muszály, de nagy korban már nem érdemes erôszakolni. Egyébként nem hiszem, hogy az utázáson túl a modellkedôs program neki bejönne. Szerintem félne, megrémülne. Csak kis koruktól erre tanított állatokat használnak a reklámokhoz, pláne cicát...
2009. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem akarjuk, hogy az legyen szegény=)

csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, mert rákerestem a google-ben és nincs erről semmi!

2009. márc. 30. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül. Szerintem a médiának ez a fajta szegmense egy zárt klubhoz hasonlítható, ahol a médiások, neves tenyésztők és kiképzők között zajlik a tevékenység.


Egyszer olvastam egy könyvet Patay Lászlótól Idomítsunk címmel. A szerző több éves tapasztalattal rendelkezik különféle állatok filmekre való felkészítésében. Szerintem ezt a szerzőt követve még gazdagabb szakirodalomhoz juthatsz, ha érdekel a téma.

2009. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen az infot ;)
2009. ápr. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!