Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy a macskám...

Normális, hogy a macskám mosdat engem?

Figyelt kérdés
Az ölembe veszem, elkezd mosakodni, aztán az én kezemet, és karomat is tisztítgatni. Ez vajon a bizalom jele nála?
2011. júl. 11. 14:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
én is imádom, mikor elkezdi nyalogatni a kezem, bár mondjuk kicsit érdes a nyelve, meg csiklandós is amikor csinálja, de szerintem is aranyos!:D biztos aranyos macska lehet a tiéd is, az enyém is kb ennyire ragaszkodik hozzám:D
2011. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

az enyém is nyalogat, a bacik meg nem érdekelnek. Kiskoromban mindig volt kutyánk, za után se mostam kezet soha, max ha anyám rám szólt. Soha nem voltam beteg, átlagon felülien jó az immunrendszerem, idén voltam életemben először influenzás...21 évesen!

A kutya szájában ötvenvalahány baci van, a macskáéban 16, úh asszem ennyi kell is. Öcsémet egyszer azon kaptuk h a kutya tányérjából szemezget, az ebéd maradéka volt benne, pörkölt, nagyon helyes stramm 12 éves, nem beteges, semmi. Nem azt mondom, aki akarja, mossa a kezét, de ha nem mosod, vszínűleg azt is túléled. Meg én úgy vok vele, ha ennyi megárt nekem, akkor életképtelen vok és meg is érdemlem. Bár a jelek szerint teljesen életképes vok.

2011. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az enyém is. Néha mikor megpuszilom akkor megnyalja az arcomat vagy az orromat :)
2011. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 TheAnonymus11. válasza:
édes egy kép lehet ,szerintem csak szeretget
2011. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Miért? Az én macskám(Cicó) mindig, minden egyes nap rágja a hajam. :D
2011. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is rágja a hajam :DD Azt nem szeretem, de sokszor kapok tőle az orromra cicapuszit :)
2011. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
Szerintem sincs semmi benne,én nap,mint nap adok nekik puszit,mert olyan cukik.Szerintem is az emberek többsége,csak bebeszéli magának a nyavalyát és azért lesz beteg.Szerintem hamarabb kapnék el a pláza mosdójában,vagy a metrón valamit,mint a cicuskáimtól:)
2011. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Pl nekem a kutyám mosdassa a macskám...:D
2011. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
SZERET ÉDES KIS CICUS!!!!
2011. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Én is őt:)
2011. okt. 19. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!