Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy a macskám...

Normális, hogy a macskám mosdat engem?

Figyelt kérdés
Az ölembe veszem, elkezd mosakodni, aztán az én kezemet, és karomat is tisztítgatni. Ez vajon a bizalom jele nála?
2011. júl. 11. 14:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szeret téged. Törődik veled. Az én cicusaim is megszoktak mosdatni, vagy ha hozzájuk érek mosakodás közben, akkor azonnal letisztítják magukat ott, ahova hozzáértem. Amúgy azon elgondolkodtatok már, hogy akik állatok között mozognak minden nap, azok miért ellenállóbbak azokkal szemben, akik állandóan steril környezetben élnek? Az állatokkal való közös közegben kialakul az emberekben egyfajta immunitás. Persze nem minden ellen, de egy olyan, aki az élete 90 %-át éli egy steril környezetben éli le, napfénnyel és friss levegővel érintkezve azonnal megfázik, vagy allergiás lesz, vagy hasonló.
2011. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Jaj most eszembe jutott az én Mizó cicám, isten nyugasztalja.

Ő is mindig mosdatott engem, a kezemet álltálába, de ha érezte hogy bánatos vagyok, olyankor mindig a hajamat mosdatta. :)

2011. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!