Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz baja a macskáimnak...

Nem lesz baja a macskáimnak kint? Meg szokják az uj helyüket?

Figyelt kérdés
Van 2 anya macskám, és a kiscicáik. Az anya macskák amikor kicsik voltak, a melléképületben a kazánházba aludtak esténként, de nappal kint voltak egésznap. Utána lefialtak egyszerre, és ott maradtak bent ( szoba tiszták az anyák, mert csak a homokba wc-ztek amit betettünk nekik. DE a kicsik már 2 hónaposak, és nem tanultak meg a homokba wc-zni. Mindig a földre csinálták a kazánnházba, mindennap takarítani kellett, most a szüleim kirakták öket onnan az udvarra, egy kb 3x3 méteres helyre az udvaron, ami fedett, és van kijáratai is, akármikor ki be mehetnek. De elkeritettem a kijáratot, hogy nem mászkáljanak el. De az anyjuk az kitud ugrani, az nem baj h az anyjuk kimegy csak a kicsik ne, mert elkoboronak.Ott van bent nekik a ládájuk, és a kedvenc kosaruk amibe aludnak, van enni való viz, tej nekik. Nyávognak kiakarnak jönni :(. Egy félóra mulva kimentem zseblámpával, és meglestem őket, az anyjuk vadászott nekik egeret, és azt ették a kiscicák. Meg szoptatták őket. Megfogják szokni az uj helyüket? ( nappal vissza kiengedjük öket, mert akkor figyelni szoktam hogy ne h elmenjenek) Persze amikor vihar van, vagy tél, akkor vissza bemennek a kazánházba. A jövöhéten meg viszik el a gazdájuk a kisciciákat, 3 fiut hagyunk meg az anyjuknak.
2011. júl. 12. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
remélem h ha ki is tudnak menni nem fogja elütni őket az autó! nekem is sok cicám van.:)
2011. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A cicák megszokják, de sztem ivartalanítsátok az anyákat is meg a hímeket is, mert különben lesz ott beltenyészet!!!

Amúgy ne aggódj értük, csak legyen nekik árnyék meg friss víz, mert a kiscicák nehezen szabályozzák a testhőjüket!

2011. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, van árnyék, fedett helyen vannak, de csak este vannak ott, nappal az udvaron vannak, játszanak, és a fák alatt hüsölnek. Nincs az a veszély hogy az autó elüsse, mert itt vidéken nincs nagy forgalom , az út is messze van :) . De tuti nem tudnak kijönne, mert elkerítettem lemezekkel . Csak az anyjuk tud ki be menni éjszaka. :D
2011. júl. 12. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!