Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell levágni a cicák...

Hogyan kell levágni a cicák karmait?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnyomod a tappancsát és csak 1-2mm-t vágsz le a végéből. Van ehhez direkt karomvágó, de én körömcsipesszel szoktam. Vigyázni kell mert a macska körmében ideg fut, ha megsérted iszonyúan fáj és vérzik neki.


http://www.youtube.com/watch?v=eeYcy81Q-zg

2011. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha kerti, akkor lekoptatja magának, ha benti akkor meg kaparófát veszel neki,.
2011. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lehet hogy le se kell vágnod ha kinti akkor lekeperje a fán ha benti akkor pedig le kaparja a kaparófán (vagy a kanapén).
2011. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, én is a vagy a kanapén verzió miatt vágom :D Ne meg az én cicám nagyon lusta, mindig olyan hosszúra nyúlnak neki, múltkor a hátsó lába már kopogott majdnem. Tipikus lusta benti cica. Csak a játék, a hancúr, a kaja meg a tollászkodás, de a karomkoptatás már komoly munka, úh ahhoz nem fűlik a foga :D
2011. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!