Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktatnátok le a...

Hogyan szoktatnátok le a macskátokat rossz szokásáról?

Figyelt kérdés

Van két szobacicám, legújabb ötletük, hogy kikaparják az almuk tartalmát és azzal játszanak. Természetesen amikor otthon vagyunk nem csinálják, de mire hazaérünk kikenik az előszobát és a fürdőt(ott van az alomtálcájuk). Mindig tisztán tartom az almukat, tehát ez sem lehet gond.

Van valakinek valami jó ötlete? Bántani nem fogom őket!


2009. ápr. 1. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
kéne nekik valami játék nekem a ping-pong labda bejött fél napokat elvan vele a macskuszom
2009. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is szerezz be valami játékot nekik, az én macskáim oda vannak a kis pattogós gumilabdákért, többet érdemes venni mert mindig eltüntetik:) Vagy vannak ilyen macskabútorok, azzal olyan jól el tudnak lenni, felmásznak lemásznak bújócskáznak, nagyon jó.

[link]

2009. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
bújj el és ha teszi vízipisztollyal (de olyan jó naggyal) spriccelj oda
2009. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk a magasabb falú alomtartó jött be. Tulajdonképpen egy műanyag láda (színes, desing-os). Beleugrik könnyedén a dolgát végezni, viszont nem bírja kipofozni az almot.
2009. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Az mi cicánknak macska WC-je van ami annyiból több mint az alomtál, hogy fedett, libbenős ajtaja van. Szerintem sokkal diszkrétebb is :)

Ebből a cicánk soha nem hozza ki az almot, max ami a tappancsaába beszorul és éppen kipottyan majd valahol, de ennyi.

3000-4000 már kapsz macska WC-t. Elárulom h semmi különbség a 8-10 ezres éa a legolcsóbb WC között...

Én akciósan 2500-ért vettem, van ahol egy alomtál több, szóval az anyagiak biztos h nem akadály.

2009. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a fedett wc-ből is úgy ki tudják szórni... Sokszor egy emelettel feljebb is hallom, hogy kaparnak, olyan lendülettel csinálják.:) Óriási kandúrok, nagyon erősek, így nem okoz nekik gondot a libegős ajtón keresztül is kikaparni mindent. De szerencsére a saját "terméküket" nem hordják szét, csak az almot viszik szanaszét a mancsukon.
2009. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
amint látom jól lepontoztatok, de a vízipisztolyos megoldás nagyon is jó. Ha összeköti a rossz szokást a spriccelő vízzel, akkor nem fogja többé tenni. Sokan ezt teszik a macskával és is így szoktattam le az asztalon mászkálással, a falkaparással
2009. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!