Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Purina one etetők, megmagyaráz...

Purina one etetők, megmagyaráznátok nekem valamit?

Figyelt kérdés

Érdekelne h aki purina one-nal etet az miért teszi. Nem azért mondom, jó táp és nincs vele semmi baj, de rohadt drága. A boltban drágább, 200ft-tal kilója, mint az acana amit kimérve veszek, és köztudomásúlag 1000x jobb (65% hús, emberi fogyasztásra 100%-ban alkalmas összetevők...stb)

Ráadásul csak ilyen mini csomagokat árulnak belőle. Vagy ti is tudjátok kimérve venni? Mert pl annyiért amennyibe kerül már royal canint is lehet venni, ha leszámolod a 10kg-ós zsákot kilóra. Köszi a válaszokat


2011. júl. 18. 14:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem zacsiban veszem! Van a tömbünk aljában egy kis magánkereskedés, állateledel és felszerelés. Felbontják a 20 kg-os zsákot, és abból adnak kimérve. 1500/kg. Érdemes ilyen magánboltokba benézni!
2011. júl. 18. 15:52
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért etetünk vele, mert egyrészt jó, másrészt nálunk nem lehet sehol kapni acana-t, meg cat show-t se, és ez a legjobb minőség, amit errefelé árulnak, És bocs, hogy nem fogok elmenni 100km-re, hogy másmilyen macskakaját vegyek :/
2011. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én nem vádlón kérdeztem, még jó h nem haragszom :) Meg nem is azért, ha valakinek ez tetszik...

Csak kíváncsi voltam az indokokra. Ez pl egy lehetséges, amit írtál.

2011. júl. 18. 17:22
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszom, és nem is akadtam ki :) Szerintem is jobb lenne, ha lenne valami "jobb" táp a környéken, de hát ez van :/ Hamarosan lesz kutyám (jó azért nem hamarosan, jövőre), neki valószínűleg rendelnem kell, mert kutyatáp még ilyen sincs :S
2011. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A cicám nagyon szereti az a kedvence,de Whiskast kap mert az olcsóbb. Purina one-t csak különleges napokra kap :)
2011. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ja, kis disznók, buknak a drága kajákra, mi? Enyém a csirkemmellért van oda! :D
2011. júl. 18. 18:57
 17/19 tetro ***** válasza:
a netről rendelve lehet kapni 1200ért royal canint macskának. ingyen házhoz viszik bárhová. igaz nagy zsákot kell venni, de eláll két évig, és nagyjából fél év alatt azért el is fogy.
2011. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Enyémek royal canin-t esznek, amit csak orvosnál lehet megvenni. Ehhez keverve adunk purinát, olyan benti cicáknak valót a fűkivonat miatt. Tehát csak kiegészítőként kapják.
2011. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2011. júl. 19. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!