Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van, ha a macskám csak egy...

Mi van, ha a macskám csak egy kismacskát hozott a világra 1 nap alatt és a többi még benne van?

Figyelt kérdés
Tehát csak 1 db kismacskát szült meg( szntem kisebb az átlagnál) Lehet hogy koraszülött??
2011. júl. 21. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:
az anya macskám viszont teljesen eleven.
2011. júl. 21. 12:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyorsan vidd el a legkozelebbi allatorvoshoz kismacskaval egyutt. Vagy legalabb hivd fel. Ezt nem tudja itt senki sem biztosra megvalaszolni, csak ha veletlen allatorvosra bukkansz a neten, de o is valoszinu azt mondana hogy ki kell vizsgalni szemelyesen. Lehet minden rendben van, de nem tudhatod biztosan.
2011. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha első ellése, előfordulhat, hogy csak ez az egy lett neki, de így látatlanban valóban nem lehet biztosat mondani:(
2011. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az első ellésénél elvetélt.
2011. júl. 21. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
És most hogy van?
2011. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám is egyet ellett.Már nem fog többet.Szerintem semmi baja nincs.
2011. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el állatorvoshoz, mert ők tapintssal meg tudják állapítani, hogy van-e még kiscica a pocijában. Általában ezért a vizsgálatért nem kérnek semmit és a válasz tudatában megnyugodhatsz. Ha viszont találnak benn még meg nem született kölyköt, akkor valószínű császármetszés lesz - és ebben az esetben viszont elég sürgős a dolog.
2011. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!