Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baj a macskámmal?

Mi lehet a baj a macskámmal?

Figyelt kérdés
Tegnap furcsa volt, alig bírta nyitva tartani a szemét, a bal oldalit szinte végig csukva tartotta, a bajsza szétállt, mint amikor valamit érez. Mászkált össze vissza, vagy csak ült, csukott szemmel. De tudott egyenesen menni, ugrani, nem szédelgett és evett rendesen. Ma hazaértem, és megérkezett és csak ült és nyalogatta a szája szélét, és furcsa, sötét színű volt a nyelve. Mi baja lehet? Mérget evett, vagy valami ilyesmi?
2011. júl. 21. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvost tudom ajánlani sok szeretettel, de még mielőtt késő lenne.
2011. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
doki azonnal
2011. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd el az állatorvoshoz minél előbb!!!
2011. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami megharapta a nyelvét?Egy egér amivel játszott?Nem viccelek.Az én macskámnak is megharapta valami,annak is elösször fekete volt a nyelve,aztán annyira gennyezzett,hogy már csak fecskendővel itattam,de sűrűn nehogy kiszáradjon.Az állatorvos injekciót adott neki.Nézd meg nem-e gennyes.Vidd el orvoshoz.
2011. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!