Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicámmal?

Mi legyen a cicámmal?

Figyelt kérdés

Hamarosan városba költözünk párommal, faluról. Itthon vannak cicáim. Elvileg vihetnék magammal albiba állatot és szeretnék is, ugyanakkor tanácstalan vagyok...

Van egy kedves cicám, 2 éves kandúr, ő amolyan benti cica, de mindennap kijár kicsit a szabadba. Nagyon ragaszkodom hozzá, és szívem szerint vinném. Félek, ha elmegyek itthonról, a családom nem fog rá kellően vigyázni. (hanyagok e téren...) Ugyanakkor az albérlet a 7. emeleten van, erkélyes, félek, hogy egyszer nem figyelek és kizuhan onnan. Nem mellesleg a párom sem szeretné, ha jönne, mert ő nem akarja a nyávogását hallgatni... (idehaza is megesik, hogy arra ébredünk, hogy az ajtóm előtt kér bebocsátást) Attól is tartok,hogy mivel nem ivartalanított, igényli a szabadságot, ám ott nyilván nem engedhetném ki az utcára. Ha ivartalanítom is, úgy tudom, felnőtt korban az már nem olyan hatásos, mintha kiscicaként végzik el rajta.

Azon is töprengtem, hogy kiscicát viszek albérletbe és ivartalaníttatom. (az anyacicánknak vannak idehaza kölykei) Viszont a fenti dolgok rá is igazak, leszámítva, hogy talán jobban viselné a bezártságot.

Mit gondoltok, hogy döntsek? :( Nem tudom elképzelni az életem hosszútávon cicák nélkül...


2011. júl. 22. 14:38
1 2 3
 21/21 Annailuj ***** válasza:
100%
Szerintem ne azon gondolkozz viszed-e a cicát hanem viszed-e a párodat az új lakásba! Vele több a gond úgy olvasom ki a szavaidból... Sajnálom ha kicsit erős voltam de én már jól kupán ütöttem volna és otthagyom ha azt mondja "csak egy rohadt macska" ... Azt hiszem máson kéne gondolkodnod mint a fel tett kérdés...
2011. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!