Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kiscicám,8 hónapos,...

Van egy kiscicám,8 hónapos, fiú. Egy szomszéd macska idejött a napokban, és egyfolytában ráugrik a cicámra, mintha nőstény lenne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egész nap itthon, nem tudom felügyelni, hogy bent legyen a lakásban a cica. Egyántalán mi a jó büdös francért csinálja ezt a másik macska? Homokos? Létezik ez egyántalán? Nem akarom, hogy ezt csinálja a macskámmal! Az előbb is nyivákolt a cica, és kiszaladtam az udvarra, de egyszerűen sehol nem találtam őket! Ugye nem csinálhat vele semmit, ugye nem, mondjátok, hogy nem? Ne nézzetek hülyének, nem arra gondolok, hogy kölykük lesz, csak... Olyan kis ártatlan cica szegény, mit csináljak mégis?
2010. febr. 3. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem homokos. Csupán a te macskád még nem ivarérett és nem tudja eldönteni a másik cica hogy milyen nemű. Meg valószínűleg nagyon kanos.
2010. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál, nagyon köszönöm!
2010. febr. 3. 21:38
 3/15 anonim ***** válasza:
igaza van az előzőnek XD az én cicám kb. most 8-9 hónapos (talált cica) és mindenre ráugrik (plüssmacimat ki kellett mosni...meg ijenek )
2010. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jó, de a szomszéd macska az én élő, és nem plüss macskámmal csinálja ezt... és félek, hogy valami baja esik, vagy bántja, vagy hasonló. ez nem lehetséges?
2010. febr. 3. 21:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet, de nem lehet h elnézted a macsekod nemét?
2010. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Meg azt se felejtsd el hogy a macska a területén közli az új jövevénnyel hogy ki itt a főnök. A kölyköt azért nem szokták bántani mert valóban még nem tudják eldönteni fiú e vagy lány.Ha nagyfiú lesz megtépik mint Floki a lábtörlőt. Azt tudod e hogy miből lehet látni hogy nagyfiú lett a cica? Addig úgy pisil mint a kislány. A nagyfiú hátrafelé pisil.
2010. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bocs de ez hülyeség. Az én macsekom 9 éves és még egyszer nem láttam hátrafelé pisilni, mindig ülve szokott, a másik viszont hol így hol úgy. Az ivarérett kanmacska könnyen felismerhető, mert úgynevezett kandúrszaga van. Vagyis nem enyhén büdös.
2010. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy hogy pisil, így gubbasztva szokott, pisilés témában nem vagyok szakértő a macskák terén, de majd ha világos lesz, megnézem jobban. viszont tuti, hogy fiú, teljesen kivehetően látszik. nem új jövevény, születése óta itt lakik, meg ezt az ismeretlen macskát is mostanában látom először, úgyhogy csak ne gondolja magát nálunk főnöknek.
2010. febr. 3. 22:05
 9/15 A kérdező kommentje:
aha, na, ezaz, olyanokat tud éjszaka pisilni a lakásba, hogy az nem igaz! akkor ilyen korán ivarérett lenne? bár, az anyja sziámi volt, a sziámi cicák korábban érnek, ha jól tudom. de az, hogy ivarérett, még nem jelenti azt szerintem, hogy a másik macska azt gondolja róla, hogy lány, és ezért ráugorjon hátulról... most elmebeteg akkor a másik macska? vagy mi?
2010. febr. 3. 22:08
 10/15 A kérdező kommentje:
mármint szagilag értem, amiket csinál.
2010. febr. 3. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!