Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan, mivel tudnám szoptatni...

Hogyan, mivel tudnám szoptatni a kiscicákat? :S

Figyelt kérdés
Találtunk két kiscicát a kukában.:(Még anniyra kicsik, hogya a szemük sem nyílt ki.Még szopnijuk kéne,ezért cumiztatni akarjuk őket.Ma ötkor elvisszük egy állatvédőhöz aki majd nevelni fogja őket, de addig is adnunk kell nekik valamit, különben elpusztulnak.:( Mit tudnék nekik adni? Tejet,esetleg alutasakost turmixolva?Van valami ötletetek? Köszi előre is:)
2011. júl. 26. 13:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
utolsó: ezért különbözünk az állatoktól, kivéve te meg pár rokonod sajnos...
2011. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
64%
amikor megszülettél téged is fejbeb***tak egy kalapáccsal. biztos ezért vagy ekkora marha. vagy talán mert tehéntejet szoptál ;l
2011. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jézus se tápszer, se tej!!!! Lehet kapni ilyen macska anya tej utánzatot. Az kell nekik. A boci tejet nem tudják feldolgozni, a tápszerhez meg picik. (bár már biztos elvittétek őket) El nem tudom képzelni, hogy tehet valaki ilyet, én is szívesen bedobnám az ilyet pl a Dunába. Szegény kis kiszolgáltatott állatkák. Arról nem is beszélve, hogy az anya is tejlázat kap ha azonnal elveszik tőle a kölykeit és ebbe belehal. Sose tudnék ártani állatoknak. Az ilyen minek tart állatot?!?! Bocsánat.. tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de mélységesen felháborít :( Szavak sincsenek rá mit tennék az ilyen emberrel. Majd írd meg Kedves Kérdező, hogy mi lett velük. Remélem sikerrel jártok!
2011. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19.03 azért gyűjtsük össze a pénzt, hogy olyan "embereket" (ilyen hozzáállással nem ütöd meg az ember mércét) etessünk mint te? Inkább a macskáknak, kutyáknak akármilyen állatnak oda adnám de az ilyen sz@rháziaknak semmiképp! Remélem te is egy kukában végzed!
2011. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%

""amikor megszülettél téged is fejbeb***tak egy kalapáccsal. biztos ezért vagy ekkora marha. vagy talán mert tehéntejet szoptál ;l""----->>>miikor megszülettél biztosan apatejet kaptál anyatej helyett ezert vagy ien szerencsétlen :)



.01:16 osnak üzenem,hgy nem vagyok rászorulva a pénzre.Hála az égnek én adok másoknak.Csak én felölem megdögölhet 100macska meg 200 kutya is akkorsem neki adom oda.inkabb azta 2-3 ezer ft ot amit raköltenék odaadom egy szerencsétlen hajléktalannak,eza baj,hogy itt tart a vilag,hogy egy álaltot többe nézz mind egy embert." csendbenmaradtál volna,bölcsebb lennél"

2011. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tiszteli egy állat életét az nem tiszteli igazából az emberét sem. Az élet az élet, akár emberről van szó akár állatról. Nem segítenék kevésbé egy bajba jutott kiscicának mint egy bajba jutott kisbabának. Aki az egyiket is hagyná "megdögölni" annál valami nem stimmel.


01:16-os! A tápszer alatt én macskáknak való tápszerre gondoltam, vagyis macska tejpótlóra amit pl a fressnapf-ben lehet kapni.

2011. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
01:11-es-nek szólt, bocsi!
2011. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
14:49 te bu-i fejü,hogy hasonlithatol egy görcsös macskát egy gyerekhez?Azt kivanom neked,ha nö vagy akkor macskát szülj.legszivesebben teged is fejbe cssapnálak,csak nem a kis kalapáccsal
2011. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok:)A kiscicák nagyon jól vannak:DKaptam szurit és féregtelenítőt,esznek,isznak.Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek.Örülök hogy ti is szeretitek az állatokat,nem úgy mint ez a tuskó paraszt.:)(már bocsánat)
2011. júl. 31. 00:58
 20/21 A kérdező kommentje:
11:14 : El sem tudom képzelni hogy milyen borzalmas ember lehetsz.:S Aki igy beszél egy állatról,ennyire lekezelően és utálattal, az tényleg egy SENKI.Pontosan az ilyen emberek miatt nézem többe az állatokat az embereknél.Undorító vagy.És ne legyél büszke magadra hogy te adsz pénzt másoknak,mert aki ilyet mond bármilyen élőlényre,hogy felőled megdögölhet az egy utolsó szemét.Felőlem meg te dölöghetsz meg,még örülnék is.
2011. júl. 31. 01:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!