Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj hogyha a macskám egy...

Az baj hogyha a macskám egy kicsit kutyalalkű?

Figyelt kérdés

Néha két lábra áll és belénk kapaszkodik, vagy amikor azt szeretnénk hogy felugorjon az ágyra akkor az ágyat 2×, 3× megütögetem és ráugrik... a szomszéd macskát sem annyairqa kedveli...? mi a baja?

Előre is köszi :)


2011. júl. 29. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nekem eddig az összes macskám titkon kutya volt. Ez tök normális. Ha a macska akar valamit, felágaskodik és kaparássza a lábad, ha szeret veled lenni, odamegy, ha megpaskolod a helyét. Ezek nem kutyás tulajdonságok.
2011. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen ezek természetes dolgok! :)

Nekünk is van egy hím macskánk, és sajnos mindig összeverkszik a szomszéd macskájával :S

Szerintem az meg valami vadászösztön, vagy csak egyszerű játék, hogy megütögeted az ágyat és akkor odamegy:)

2011. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amit leírtál, azt sok cica csinálja, teljesen normális macska :)


az enyém a dolgait hurcibálta a szájában, és ha eldobtam valamit, akkor visszahozta (pedig nem is tanítottam, míg a legtöbb kutyát tanítani kell az apportra)

a nyávogása meg inkább vakkantgatás volt pár hosszabb nyávogással váltogatva XD

nem hallgatott a 'cicc' és 'sicc'-re, viszont értette azt, hogy 'gyere' és 'nem szabad' :D

2011. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
A macska magányos állat, nem tudtad? Pont akkor lenne kutyalelkű, ha minden macskát szeretne...
2011. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem semmi baja,az enyém is csinál ilyeneket,pl kergeti a farkát meg valami vakkanás félét ad ki magából,hogy úgy mondjam fiús(pedig lány),mennyi idős a cicád?ha még kicsi akkor majd kinő belőle,az enyém is még csak 3 hónapos,szerintem majd kinövik,de ha nem az se baj,ettől különlegesek,és ezért szeretjük őket.
2011. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!