Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyik cicámat megkéne...

Szijja. kérdése:

Az egyik cicámat megkéne etetni, étvágyat hozni neki. hogyan? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A cica 3napja 2napot hányt..tegnap este már nem hányt, de nem is eszik2napja, se iszik, ma már ivott egy keveset, de mindig csak alszik. főtt tojást imádja, az se kellett neki, és ha ma nem eszik, 5ig, vissza kell vinni az orvoshoz, tegnap kapott 6 oltást, meg 5percig infúziót, próbálom etetni, orrára teszem a kaját onnan le is nyalja, de egyszerűen nem.. Az orvos annyit mondott h kivan száradva.. ami érthetetlen. Hétfőn meg vérvétel ha továbbra se jó, de én azt nem akarom, valahogy megkéne hozni neki az étvágyat (tegnap kaott olyan szurit is)
2011. júl. 31. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Főzz neki jó erős csirkelevest, és műanyag fecskendővel tölts a szájába óránként egy kicsit mindaddig, amíg nem jön meg a kedve az önálló evéshez.
2011. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tojás. nem kell m egfőzni, semmit csak nyersen, meg kell ennie vagy eléggé beteg.. a kutyám beteg volt nem evett de a tojást néhány óra alatt felnyalogatta.
2011. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, cicusoknál működik-e, de tengerimalacoknál (és persze embernél) igen: a Béres csepp.
2011. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Habarj el egy tojást és tejbe keverd bele. Vagy tejbe tegyél cukrot neki. Amúgy így volt az én cicámmal is, sajnos nem tudták megmenteni. :(
2011. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esküszöm, ezt macskás újságba olvastam. Egy gyűszűnyi pálinkát kell neki adni. Ha attól nem javul akkor mástól sem fog.
2011. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt az alapbetegségét kellene pontosan megállapítani, és gyógyítani, ami a hányását, és a legyengülését okozza. Egyetlen élőlény sem szokta magát direkt éheztetni. Az, hogy ki van száradva, egyáltalán nem érthetetlen, ha előtte 2 napig hányt, és azóta nem eszik. Házi praktikákkal lehet próbálkozni, de szerintem okosabb lenne az orvosra bízni a megoldást.
2011. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!