Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávognak állandóan a...

Miért nyávognak állandóan a kiscicák? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Kiscicáim 27 naposak és kb egy hete akármit csinálok állandóan nyávognak. Valószínűleg az anyacicának nincs teje, de már etetem őket.És látszik rajtuk,hogy nem éhesek mégis néznek rám és nagyon nyávognak.Mi lehet a bajuk?Ja és hiába van ott az anyuk is, akkor is nyávognak.
2011. szept. 1. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Simogasd őket, törödj velük...
2011. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert éhesek.....
2011. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A simogatás se segít!
2011. szept. 3. 17:21
 4/8 A kérdező kommentje:
És mint írtam etetem őket és annyit ehetnek, amennyit csak akarnak, tehát nem lehetnek éhesek!
2011. szept. 3. 17:21
 5/8 A kérdező kommentje:
És nyilván törődök velük, ha észreveszem,hogy nyávognak és próbálnék rajtuk segíteni.
2011. szept. 3. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az anyjuk nem foglalkozik velük eleget.Én amikor elment az anyjuk egy éjszakára egy plüss macit raktam neki oda és lenyugodott :)
2011. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsot!
2011. szept. 5. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
A kis cicák azért nyávognak olyan sokat mert erősíteni kell még nekik a hangszálaikat.
2015. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!