Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a kutya fel akarja csinálni...

Ha a kutya fel akarja csinálni a macskát attól lehet baja?

Figyelt kérdés
Szóval mindig rámászik és a macska meg hagyja, mindketten fiúk. Baja lehet ettől vagy nem?
2009. ápr. 7. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz baja.
2009. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gyerekük tuti nem lesz. Ha esetleg "bedurvulna" a helyzet, azt a cica úgysem fogja hagyni. Nekem a lánykutyám mászik folyton a lánymacskákra...
2009. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
26%

láttam már olyat hogy a fiú macskának a fenekén lógott ki a bele és belepusztult. Szóval sztem ne hagyd. Mert ha még lány lenne a macska, de ez nem ok.

21(L)

2009. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Ezt nem élesben csinálják. Amúgy, amit az előttem válaszoló írt nem helytálló. Valóban létezik ilyen lefolyású betegség, szörnyű, de ezt fertőzés okozza. Vittem állatorvoshoz egy kiscicát, aki egy közért előtt támolygott (jegyzem meg mindenki elment mellette segítségnyújtás nélkül), és sajnos nála is ezt a betegséget állapították meg. Ő még nem volt a legrosszabb állapotban, de még így sem is tudták megmenteni. :(
2009. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem...még ha lány macska lenne akkor sem lenne baja, mert még felcsinálni se tudná! hasonlítsd össze a kutya és a macska péniszének méretét!
2009. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!