Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megharapott a kismacskám (3...

Megharapott a kismacskám (3 hónapos) és feldagadt egy kicsit, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon játékos, karmol meg harap nagyon sokszor :( de még egyik sem dagadt fel ennyire...a csuklóm alatt harapott belém és mikor vettem volna el a kezem még rácsimpaszkodott...nem tudom h baj e h feldagadt?:S Nem vészesen, de azért látszik
2011. aug. 3. 17:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem mély, épp h megharapott, de azért akkor fájt mondjuk, de nála már mindennapos a harapás meg karmolás, ha játszik, kicsit bedurvul :)
2011. aug. 3. 17:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp látnia kell orvosnak! Azért dagadt be mert fertőzés! Előzőnek igaza van tetanuszt kellene.
2011. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lehet elmegyek akkor, bár nem tudom h ilyenkor vannak e, bár lenniük kéne..de már más is dagadt be így ezen a kezemen amúgy, nem csak harapás.mármint ha vmihez hozzáértem ami olyan anyagú volt, akkor bedagadt egy negyed órára, bár az is allergia lehetett
2011. aug. 3. 17:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem is egyszer így megharapott a macskám.Tetanuszra kellett mennem, illetve a macskát meg kellett vizsgáltatni, hogy nem-e veszett.Végül nem volt baja a cicusnak.Én viszont 3 szurit kaptam.:/
2011. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!