Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El fog pusztulni? De miért?

El fog pusztulni? De miért?

Figyelt kérdés
Egy árva kiscicát nevelek már 4 napja, ma 5 napos, eddig minden rendben volt. Vettem neki Whiskas tejet, a menhelyesem azt mondták az kell neki nem tehéntej. [tehéntejet nem adtam neki soha!] A Whiskas tejet nagyon szereti, csak úgy cuclizza. Lámpával tartom melegen, de ez ma nem volt elég ezért melegítettem neki rongyokat, és az megfelelt. Rendesen ürített , azzal sincs baj.Tegnap este már láttam rajta hogy nincs nagyon jól, ma már nagyon rosszul van. Tátog [adtam neki enni] , rángatózik [ nem kapálózik, hanem rángatózik, az egész testével] és nem kellett neki a a tejcsi vége. 2 óránként adtam neki annyit ami elő volt írva. Nagyon szomorú vagyok. Mit csinálhattam rosszul?
2011. aug. 4. 09:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom te voltál-e az aki ezzel kapcsolatban tett fel már kérdést ide a napokban, de ha nem akkor Neked is leírom hogy egy pár napos kiscica felnevelése anyamacska nélkül szinte lehetetlen vállalkozás és könnyen lehet hogy minden erőfeszítés ellenére nem marad meg a kiscica. Amit szerintem másképp kellett volna csinálni, hogy a whiskas tej helyett macska tejpótlót adni. Fogalmam sincs miért javasolták a menhelyen a whiskas tejet, mert az nem kiscicák táplálására van, rá is van írva hogy felnőtt macskák részére. Ez lényegében tehéntej amiből kivonták a laktózt, ám a tehéntej összetétele nem felel meg a cicák számára, a macska teje sokkal táplálóbb, fehérjékben és zsírokban gazdag. El tudom képzelni hogy az lehetett a baj hogy nem jutott a kiscica elég tápanyaghoz a whiskas tejből. De lehet hogy nem ez volt a gond, a lényeg hogy nem a te hibád, te mindent megtettél.
2011. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, én voltam az.
2011. aug. 4. 17:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Részvétem :((
2011. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!