Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ettől valami baj?

Lehet ettől valami baj?

Figyelt kérdés

Nagyszüleimnél van egy kiscica.Még kicsi, nem tudom, hogy mennyi idős.Tudjátok milyenek az öregek..azt mondták, hogy nem kell őt beoltani mert nem lesz neki semmi baja..., de én aggódom érte, mert az orra egy kicsit folyik és a szeme is váladékozik.Kinti cica.Mondtam nekik, hogy kölyök cicaeledelt adjanak neki, de felnőtt macska eledelt vesznek mindig.Azt mondják, hogy rá kell szoknia a konyhakajára és adnak neki riszt meg tésztát meg ilyeneket, de nem eszi meg...Megkérem anyát hogy amikor megyünk hozzájuk vigyünk neki junior kaját, de ennyi nem elég neki.Amikor meglátják, hogy etetem azt kérdezik hogy már megint etetem azt a szegény macskát ,meg hogy nehogy túletessem...egész nap vele vagyok és sokszor nyávog akkor tudom hogy enni kér és keresi a kaját.akkor adok neki, de ők nem bánják ha nyávog, azt mondják, hogy mi baja van..

aggódom érte nehogy férges legyen vagy beteg.Annyira szeret mert mindig vele vagyok és követ mindenhova.amikor az ölembe ül az arcomhoz dörgöli az orrát és a fejét...

-hány hónapos lehet?

-lesz valami baja ha nem kap junior cicakaját?

-oltások nélkül mi baja lehet?átragadhat rám is?

előre is köszi a válaszokat és bocs a regényért! :)


2011. aug. 5. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

sztem érdemes lenne elvinni állatorvoshoz a náthás tünetek miatt, plusz adhatna neki féreghajtót, megnézhetné h minden oké-e vele.

ha van fölösleges 5-6 ezer Ft-of erre, akkor szép lenne tőled, ha beoltatnád, csak hát majd minden évben kell akkor.

1 éves koráig elvileg junior táp kéne, ellesz anélkül is persze, csak jobb lenne neki, talán szebben fejlődne tőle.

2011. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Sajnos nem tudom magamhoz venni.

Féreghajtást biztos hogy kapni fog, a többit majd meglátjuk...

Szeretném ha teljesen egészséges lenne és szépen fejlődne, de szerintem akkor ez menni fog :)

2011. aug. 6. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!