Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj ha minden nap kap...

Az baj ha minden nap kap tejet a cicám?

Figyelt kérdés
(laktózmentes)
2011. aug. 7. 07:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem baj,de 1 napcsak egyszer kapjom , de ha 1 nap egyszer adtál neki akkor most 2 naponta igyon.
2011. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát, tejet melyik állat iszik az emberen kívűl felnőttkorában?!:) Sima tiszta víz lenne a legegészségesebb neki
2011. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Első, kicsit homályos a válaszod
2011. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ma 08:40

a tejet minden macska szereti, szívessen megeszi nyugodt szívvel lehet neki adni akár mindennap, de lehet többször is:)

2011. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is adhatod neki nyugodtan. Azért meg egy nagy pirospont, hogy laktózmenteset veszel neki! :)
2011. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát adhatsz neki tejet de az ne tehén tej legyen hanem inkább kecsketej. Én is adtam egy időbe a cicámnak. Egy ideljig nem is volt vele semmi gond de egyszer összefosta magát a tejtől ahányszor kapott. Szóval szerintem egy héten max csak 2-szer adj neki tejet.
2011. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
-.- Szegény cicák..... imádom az állatokat és azt látom hogy ilyen macskatartók vannak:S Víz (az alap) az már snassz??!
2011. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

utolsó!

ki mondta hogy nem kap vizet? mindig van előtte víz, de néha melegítek egy kis tejet, imádja nincs tőle semmi baja,akkor miért ne? én azon csodálkozok hogy van aki könyv és szentírásszerűen nevel macskát

2011. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Persze semmi baja nem lesz tőle!

Friss vizes: az enyémek nem is isszák a vizet frissen! Csak minimum másnapos vizet isznak, ha frisset adok nekik, inkább isznak a mosogatóból, v nem isznak sehonnan...Na ennyit a friss vízről nálunk!

2011. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdem én mégegyszer, melyik állat iszik TEJET FELNŐTTKORÁBAN? Semelyik, mert NINCS RÁ SZÜKSÉGE! Csak az ember! Miért? Mert megtudja fejni a tehenet(és egyéb tejet adó állatokat) :*
2011. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!