Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskád van? Mit...

Milyen macskád van? Mit szeret? És te mit szeretsz benne?

Figyelt kérdés
Ha tudsz,akarsz rakj fel képet is lécci!:))
2011. aug. 8. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A cicusunk egy hete jött hozzám be a butikba, ahol dolgozom. Nem volt túl rossz állapotban, csak kicsit piszkos, volt pár bolhája meg kicsit sovány volt. Nagyon kis pozitív cicus volt már akkor is, még mielőtt enni adtam volna neki még az üzletben, máris játékos kedvében volt. Itthon mindenki szereti :). Ez lenne ő: [link]

Nem látszik jól a képen, de fehér akarna lenni krémszín folttal a fején, popóján és a farka is tiszta krémszínű. Szereti szétszedni a kezemet, mindentre ráugrik, ami susog, csörög, mozog.. Van egy kis csöngője egy gumiszalagra kötve, ezzel játszik a legtöbbet. Imád akrobata mutatványokat is bemutatni, meg láthatatlan ellenségre támadni közben szaltózva, oldalvást ugrálva.. Szétröhögjük magunkat rajta ilyenkor, olyan kis bolond :)

2011. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Az én szemem fénye egy Misha nevű, 5 hónapos, török angóra jellegű kislány cica :) A leg érdekesebb benne, hogy nem tud nyávogni. Tátog szegényem, ha nagyon akar valamit, akkor van egy ici-pici hangja. Nagyon jól összebarátkozott a 8 éves magyar vizslámmal :) Mostanában szoktatjuk ki, még nem találkozott macskával, csak a kutyusunkkal és sztem azt hiszi, hogy ő is kutya :)

ilyen kis csöpp volt: [link]

most ilyen gyönyörűség: [link]

2011. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!