Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy beképzelt a...

Normális, hogy beképzelt a macskám?

Figyelt kérdés

Az enyém egy 7 éves, nőstény. Nagyon szép cica, ezt tudja is magáról, nagyon beképzelt. Komolyan mondom úgy jár- kel a lakásban, mintha minimum az övé lenne, és ő befogadott minket a lakásába. Este mikor le akarok feküdni, keresztben fekszik az agyon, akkor szólok neki, hogy arrébb kellene menni, erre nagy kegyesen arrébb megy :D Néha hívom, hogy jöjjön oda hozzá, erre nem jön, csak pökhendin elfordul aztán arrébb megy. Egyébként nagyon aranyos és kezes cica :)

A ti cicátok is beképzelt?


2011. aug. 9. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, normális. A kutyának gazdája van, a macskának szolgája. :D

Az enyémnek is vannak szokásai. :)

2011. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
haha xd
2011. aug. 9. 14:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem is pont ilyen:) ..minden macska szolganak kepzeli a gazdajat vmi oknal fogva:D
2011. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hailey13 ***** válasza:

omgomgomg

lehet csak nem ért emberül:DDDDDDDDD

2011. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden macska beképzelt. :D


'Az ókorban a macskákat Istenként tisztelték... és ezt ők sosem felejtik el...'

2011. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, de még mennyire! :) Az enyém is 7 éves, csak fiú. Ő az úr a házban. Hallgat a nevére, ha szólok neki, mindig odafordul, de ha nincs kedve, nem jön oda hozzám. Ha akar valamit, addig nyávog, amíg el nem éri. Én is úgy érzem már, hogy ő a mi gazdánk és nem fordítva. :D De nem baj, ettől olyan imádni valók a macskák. :D
2011. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kis disznófejűek :D Enyém is ilyen, sőt ha nincs kedve h simogassam, akkor lenyávog a fenébe, és csúnyán néz rám :D
2011. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon jó az a mondás, amit az előző írt, még nem is hallottam :)
2011. aug. 9. 14:57
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
a macskád számár te csak egy konzervnyitó vagy
2011. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kutya gondolatai:

"Itt van ez az ember... Gondoskodik rólam, ételt ad nekem, kényeztet, lesi a kívánságaimat... akkor biztosan ő az Isten!"


A macska gondolatai:

"Itt van ez az ember... Gondoskodik rólam, ételt ad nekem, kényeztet, lesi a kívánságaimat... hát... akkor biztosan én vagyok az Isten.

2011. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!