Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményed ha egy házban...

Mi a véleményed ha egy házban macska alom van? Az is írna, aki nincs oda a macsekért?

Figyelt kérdés

Sztetek megoldható egy házban,h ne lehessen érezni, h macska van? sztetek nem gáz, h odak.... ahol élünk? én bírnám, mert imádom őket,csak a párom szüleinél lakunk, (teljesen külön álló részben), és náluk mki utálja a macskákat, a gyerekeket sem engedik a közelükbe sem.

szeretnék egy cicát, nem olcsó, nem házi macska,kizárt,hogy kinnti legyen. vajon bevállaljam?


2011. aug. 11. 22:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát akkor meg, állj a sarkadra, és legyen macska! Azért oldd meg, hogy ne legyen kulcsuk a párod szüleinek, mert ha nem vagytok otthon...
2011. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg milyen gyakran jonnek meg mennyi idot toltenek nalatok, mert ha csak ritkan jonnek nem tul sok idore akkor nem is biztos h kell talalkozniuk a macskaval. A macskak szeretnek napkozben aludni..
2011. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
azért hangsúlyoztam ki,h nem házi macsek, mert azt azért kinnt merném hagyni fedett normális helye, mondjuk a kazána, de ezek a cicák sztem kényesek, nem is bírnák ott kinnt.
2011. aug. 11. 22:28
 14/29 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a fajtat, nekem csak hazi macskam szokott lenni, de mint fent mar emlitettek, a lakas a tied, azt csinalsz amit akarsz.

Max legfeljebb gyakrabban kell porszivoznod, marmint a macskaszor miatt:)

2011. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

persze, külön vagyunk, de mégis az ő házuk. Volt hogy áthoztam a szüleim kis kutyáját, és odapisilt az udvaron egy virág mögé, teljesen jó helyre. másnap azt hitték, h nem hallom és hallottam, h mondták a gyereknek h nem mehetsz oda, mert tegnap odapiszkitott s kutya. Na ők ilyenek. De én nem ilyen vagyok,én imádom az állatokat.

Remélem így már megértietek, hogy miért is született ez a kérdés.

2011. aug. 11. 22:31
 16/29 A kérdező kommentje:
Igazából állatorvos ha kezeli a macsekokat, oltja, meg minden, akkor a gyerekektől sem kell félteni.Inkább a gyerekektől kéne féltenem a macskát...
2011. aug. 11. 22:38
 17/29 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egészen igy van, a macskában vannak olyan kórokozok amik a védtelen szervezetekre - mint a gyermekeké - ártalmasak, szélsőséges esetben nem is kicsit. Az hogy féregtelenitve van az egy dolog, van ott még sok más.


Nem beszélve a kikerülhetetlen közvetlen kapcsolatról ilyenkor ha egy fedél alatt élnek, a húlló szőrről és a mindenbe beleevésröl, ami akárhogy is vigyázol biztosan elő fog fordulni.

2011. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Előző: a védtelen gyerekek??? Miért nekik nincs immunrendszerük??? A szüleimnek mindig voltak állataik, gyerekkorom óta volt cicám, kutyám. Soha semmi bajom nem volt pedig kintiek voltak és a kutyák kivételével egyik sem volt oltva-féregtelenítve. Most is van cicám már 9 éve bennt él a lakásban velünk. Rendszeresen kell takarítani utána, és orvoshoz hordani. Ennyi. A macskaalom nálunk lennt van a pincében egy külön helyiségben, oda jár le wc-re. De ott is rendszeresen takarítok. Az almot meg naponta cserélem, a cicawc-t meg hetente kimosom fertőtlenítővel. Az ivartalanított cicának nincs szaga!!! Egyedüli gond -ahogy már írták- a szőr. Én naponta seprek, és hetente többszőr porszívozok.
2011. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Hat, elso korben, irasatok a lakas felet a nevedre. Komolyan. Mert ha a parod szuleie a lakas, az olyan mintha semmi kozod, mi tobb semmi kozotok nem lenne hozza.

Ha ez megvan, akkor onnantol teli torokbol buszken hangoztathatod, hogy "en hazam azt csinalok, amit akarok, ha nem tetszik, az ajto arra van".

(az a haz, amihez masnak is kulcsa van, az nem a tietek. Pont)

A brit cica azert is jo, mert kivallo vitaalap az hogy "ez a macska forintositva ertekesebb mint a ti gyereketek" (teny nem szep dolog ilyet mondani, de amilyen az adjonisten...)


Es a kerdesre: zart, aktivszenes alomtalca

(ilyen: [link] )

es szilkatos alom, es semmi szag.

Es egy egeszseges macskanak nincs "szaga". Szore van, de arra meg furminator es porszivozas.

2011. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőnek üzenem: hogy KÖSZÖNÖM!

a mi családunkban is volt mindig kutya, macska és soha semmi bajunk nem volt. annyi örömet adnak nekünk, imádom őket. biztos, hogy a szőr az probléma lesz, de pl ez a fajta ilyen tömött bundájú, rövidszőrű, tehát nem igényel annyi fésüést mint mondjuk egy hosszúszőrű cica.

tegnsp este nem akartam reagálni a macskabetegségekkel szemben, mert nagyon elkeseredtem... ugye most mindenhonnan ezt nyomatják, h a macska milyen veszélyes a gyerekekre. Állatorvosho hordanám, oltva lenne,féregtelenítve. tisztán tartva. senki nem nyulkálna rajtam kivül az alomba, én megoldanám. meg már lehet kapni mobil wct is! havi egzser kell takizni.

az álmom ez lenne, egy ilen cicus, de lehet lemondok róla a békesség kedvéért. :(


csak az igazságtalanség, h én értsem meg, hogy ők nem szeretik, gyűlölik őket, de ők meg képtelenk elfogadni, hogy én szeretem a állatokat. :(

Egyébként nálatok ha mindenki dolgozik, a cica elvan egedül? Nem nagyon uncsi egy macskának ha 100%osan lakásban él? (persze néha kijönne velem az udvarra)bár ezt lehet felteszem egy külön kérdésben! :)

2011. aug. 12. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!