Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megszokja a cicám, hogy nem...

Megszokja a cicám, hogy nem mehet ki a házból?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos, ivartalanított cicám. Eddig sosem volt kint, de a múltkor kinyitotta a szúnyogajtót, és kisétált a teraszra. Főút mellett lakunk + van két 2 kutyánk kint, ezért nem szeretném kiengedni. Vajon valaha is belenyugszik majd, hogy nem mehet ki a házból?
2009. ápr. 12. 18:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Lány cicusról van szó
2009. ápr. 12. 18:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.:)
2009. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze, főleg ha ivartalanított...de ne hagyd nyitott ablakkal felügyelet (vagy szúnyogháló) nélkül, mert könnyen kiszökhet, mert a macskák nagyrésze elég kíváncsi...
2009. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ivartalanított cicám van, házban tartjuk és nem engedjük ki. Teljesen belenyugodott. :) Akkor sem megy ki, ha nyitva felejtjük az ajtót. :) Ez persze függ a fajtától is, pl.úgy tudom a szomáliak nehezen viselik. :) (Az enyém perzsa.)
2009. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az enyém egy kis cirmos házicica. Igen, én is úgy tudtam, hogy amelyik nem megy ki ivartalanításig, az nem is akar. Hát, ő mégis... remélem idővel letesz róla.
2009. ápr. 12. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg fogja szokni de soha nem fog bele nyugodni, mindig vigyázni kell, hogy ki ne menjen!!! A macskák szeretnek önállóak lenni! Jól érzik magukat a gazdájukkal de ők is kíváncsiak, mint mi, emberek is. Ez nem függ attól, hogy ivartalanított vagy sem. Anyukámnak a 10 évnél idősebb ivartalanított (kandúr?) cicája is kimegy ha anyu nem veszi észre. Mindig vigyázni kell rá! Ez nem azt jelenti, hogy rosszul érzi magát a cica a gazdájával hanem azt, hogy kíváncsi. Vigyázni kell rájuk.
2009. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!