Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicába mennyire érdemes?

Cicába mennyire érdemes?

Figyelt kérdés

Egy macskába mennyire érdemes mikrochipet tetetni?:)

Kb mennyibe kerül?

Előre is köszi:)


2011. aug. 15. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, érdemes-e? nehéz kérdés, mert ha benti macsek akkor ugye minek, de haelszökik egyszer véletlen akkor jól jöhet, kinti macskát meg úgyse néznek, mert annyi van belőlük, dehogy olvasgatják le! Mindenesetre ártani nem árt, lehet h egyszer nagyon jól jön.
2011. aug. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kinti macsek lenne..nem tudom még kicsi azért érdekelne mert a szomszéd adta haza és hát na kicsit "érdekes szitu":$

De neki 2 macskája itt eszik,alszik,sőt ide is ellet egyik -.- mert persze 2 lány macsek és nincsenek ivartalanítva:S

2011. aug. 15. 02:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Semennyire.


Te szeretnél magadba egyet?

A macska sem.

2011. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na utolsó, te inkább meg se szólalj a hozzád hasonlók miatt tart itt az ország a macskák terén ahol! Szeretne-e egyet? Hát nem mindegy neki? Egy szuri az egész. Azon lehet vitatkozni, h érdemes-e mert ha látsz egy macskát nem rohansz vele az első orvosig h kié, de ez a hozzáállás....gondolom ne is ivartalanítsunk, nem? Minek? Pfff
2011. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő akkor jövőhéten megyünk dokihoz vagy legalább az asszisztensét megkérdezem köszi csak mondom h ne nézzenek hülyének ott h chip macskába,és utolsó előtti ha utána olvasol az a "kütyü" nem nagy, nem gátolj a macskát/kutyát semmiben :)
2011. aug. 19. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Mifelénk elműködnek chip nélkül a macskák.
2011. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő is "működne" nélküle de volt olyan h a macskám láttam másnál és hát kellemetlen volt mondani h legyen szíves vissza adni a macskám... :D és akkor "tegnap óta nálam van" blablabla :D
2011. aug. 20. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség amit montok ! az én macskámban van csipp és egyszer eltünt egy ember megtalálta elvitte az orvoshoz h megnézze vana e baja vagy chipje és volt és megvan a cicusom
2011. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!