Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel fürdessem meg a macskámat?

Mivel fürdessem meg a macskámat?

Figyelt kérdés
szappan vagy rendes samponnal ami a hajra kell
2011. aug. 15. 09:00
1 2
 11/11 PiciKety válasza:

Nekem 3 hónapos a kis cicám imád fürdeni... én rendes macska sampont használok... a a hallójáratba nem szabad a fülpiszkálót belenyomni csak a füle felsőrészét szabad tisztítani babaolajos fülpiszkálóval és utána nedves vattával át kell törölni... az oltást azt ajánlom, hogy egyszer féregtelenítésre vigyed szerintem... És az alább felsorolt oltást akkor is adasd be neki ha lakásban tartod az árak csak tájékoztatásra szolgálnak én a kombináltat adattam be az én cicámnak.

Kombinált oltás (macskanátha és panleukopénia): 6.000 Ft.

Leukózis (FeLV) elleni oltás: 5.000 Ft.

Ezt a kettôt mindenképpen adassa be évente! Létezik az un. Purevax vakcina, melyet ismétlôként szoktak beadni, ez tartalmazza a kombinált és a leukózis oltást is, takarékosabb: 8.000 Ft.

Lassan meg ismétlik neki... én lakásban tartom de akkor is beoltattam... döntsd el te mit teszel de én csak ajánlom.

2011. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!